gebe
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  34.326
  Beğenilen Mesajlar:
  2.277
  Ödül Puanları:
  113

  Aylara Göre Kişiliğiniz...

  Konu, 'Burçlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  OCAK=Hırslı ve ciddi kişilik.Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever.İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmaktan hoşlanır.Çok eleştirir.Akıllı ve programı planlıdır.Çok çalışır ve üretkendirç.Duyarlı ve derin hisleri olan biridir.İnsanı nasıl mutlu edeceğini iyi bilir.Çocukları sever,evcil ve sadık bir eş olur,sıkılgan yapılıdır.
  ŞUBAT=Somut şeylere önem verir.Sessi,utangaç ve ağır kanlıdır.Kendine güveni pek yoktur.Dürüst ve değişkendir.Özgürlük düşkünüdür,kolay sinirlenir.Kesin olmayan işerden hoşlanmaz,inatçıdır.

  MART=Çekici kişilik.Utangaç ve tutucu.Esrarengiz,cömert ve sempatik.Rahatına düşkün.Hizmet etmekten zevk alır.Kolay sinirlenmez,güvenilir ve intikamcıdır.Nezakete önem verir.

  NİSAN=Aktif ve enerji doludur.Çabuk karar verip çabuk pişman olur,şefkatlidir.Mantığını dinler.Diplomatiktir,insanları teselli etmeyi sever.Dostlarının sorunlarıyla yakından ilgilenir,hafızası güçlüdür.

  MAYIS=Sert yapılıdır,kolay sinirlenir.Fiziksel güzelliğe önem verir.Motivasyona ihtiyacı yoktur çünkü sistemli hareket ederHayal kurmayı çok sever.Edebiyat ve sanatla ilgilidir.İleri görüşlü bir bakış açısı vardır.

  HAZİRAN=Aynı anda birden fazla şey düşünür.Hassas,nazik ve tatlı dillidir.Komik,huzur verici ve eğlencelidirler.Kolayca arkadaş edinir fakat kolayda incinir.Entellektüeldirler ve kolay kolay sevemezler,aşk gibi duygusal konular onlara uzak meselelerdir.Gribe yatkın bir bünyesi vardır ve çok inatçıdır.(Bu arada bu ben oluyoum sanırım)

  TEMMUZ=Anlaşılması güç insanlardır.Aşırı gururlu ve iyi bir sırdaştır.Başkalarının düşüncelerine çok önem verir.Kin tutmaz,sokulgan ve sempatiktir.Çok çabuk öğrenir ve algılar.Yalnız olmaktan hoşlanır ama arkadaş bulma konusunda pek sıkıntı çekmez çünkü yaklaşımcıdır.Sık mide bulantıları yaşar.

  AĞUSTOS=
  Liderlik özelliklerine sahiptir.Duyarlı,ilgili ve korkusuzdur..Şakalaşmayı sever.Dikkatli ve tebbirli olmasına rağmen çabuk dolduruşa gelir.Romantiktir,bağımsızlığına düşkündür ve elindekini yok göstermeyi sever.

  EYLÜL=İyi bir konuşmacıdır.Sadık ve güvenilir.Detaylarla uğraşırSorumluluk almayı severiBilgi ve kültüre önem verir.İlişkilerinde son derece seçicidir.Spora ve seyehate düşkündür.

  EKİM=
  Herkesle sohbet etmeyi sever,kişilik ayırımı yapmaz.İlgi odağı olmak ister.Yalancılıktan ve yapmacılıktan hiç hoşlanmaz.Arkadaşlarına çok önem verir.Çabuk kırıp çabuk toplanır.Bencil olduğu için kendiliğinden gidip başkasına yardım etmez.Kendine kolay güvenmez ve etrafından çabuk etkilenir.

  KASIM=Eğlenceli bir kişiliktir.İnsanları kolay etkiler.Çalışkan ve sorumluluk sahibi bir yapısı vardır.Kontrolü ele almayı sever.Enerjik ve çevresini motive edebilen biridri.İyi bir lider olmanın ötesinde içten ve yardımseverdir.Sevdiği insana derin duygularla bağlanır.Herkesi olduğu gibi kabul eder ve sır saklamayı bilirler.

  ARALIK=Sadık,cömert ve sabırsızdır.Birlikte vakit geçirdiklerini eğlendirir.Soyal yönü kuvvetlidir.Dostlarını kendinden çok düşünür.Azimliolmasına karşın sabırsızdır.Sevildiğini hissetmek ister.Kızgınlıkları ise uzun sürmez,kolay unuturlar.


   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.376
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  haziran :D aynı ben ya
   
 3. miss angel

  miss angel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.270
  Beğenilen Mesajlar:
  60
  Ödül Puanları:
  0
  teşekkrler paylşm için...
   
 4. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  KASIM=Eğlenceli bir kişiliktir.İnsanları kolay etkiler.Çalışkan ve sorumluluk sahibi bir yapısı vardır.Kontrolü ele almayı sever.Enerjik ve çevresini motive edebilen biridri.İyi bir lider olmanın ötesinde içten ve yardımseverdir.Sevdiği insana derin duygularla bağlanır.Herkesi olduğu gibi kabul eder ve sır saklamayı bilirler.
  AYNI BEN... ;)
   
Aylara Göre Kişiliğiniz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Gülüşe göre kişilik :D

  Gülüşe göre kişilik :D

  Hahahahaha: En ilkel gülüş şeklidir Her durum karşısında yapılabilir... Ehüehüehü: Espiri yaptı bal kabağı gülüşüdür herkesler yapamıca için yapımı zordur... innnıhohhaha: Sinsi olan bu gülüş literatüre bizans kahkası diye geçmiştir bir sonraki replik:"oyna türk kızı" olucaktır... hohohoho: Gülen kişinin şişman olduğunu belirtir samimidir... keh keh: Adilik...
 2. burç değil.. aylara göre kişil yorumları.. hangi ayda doğan nasıl bir kişiliğe sahip.

  burç değil.. aylara göre kişil yorumları.. hangi ayda doğan nasıl bir kişiliğe sahip.

  hangi ay hangi burc burc ayları burçlar ve ayları burçların aylara göre burçlar Ocak Hirsli ve ciddi kisilik Ögrenmeyi ve ögretmeyi sever Insanlarin zaaflarini ortaya çikarmayi sever Çok elestirir Akilli ve planli programlidir Çok çalisir ve üretkendir Duyarli ve derin hisleri olan biridir Insani nasil mutlu edecegini bilir Asiri dikkatlidir Bünyesi kuvvetlidir Zor heyecanlanir...
 3. Ses Tonuna Göre Kişilik

  Ses Tonuna Göre Kişilik

  ses tonu ve kişilik ses tonu kullanımı ve kişilik yazı tipine göre karakter analizi Meleklerim konuşma tarzımız, sesimizin kullanımı ve tonu, kişiliklerimizi ele veriyormuş :tik: Eşek tipi: Ses tonu aşağı olan bu insanlar küstahtırlar. Öküz tipi: Alçak tondan başlayıp yüksek tonla bitirerek konuşurlar. Tatmin olmayan ve şikayetçi insanlardır. Kadın tipi: Sapıktırlar; yüksek, alçak ve...
 4. Aylara göre kişiliğimiz

  Aylara göre kişiliğimiz

  Aylara göre kişilik aylara göre kişilik özellikleri.Meleklerim ben bu ayda doğdum aceba nasıl biriyim diye merak ettim belki benim gibi merak edenler vardır diye böyel bi konu açtım OCAK AYINDA DOĞANLAR Hırslı ve ciddi kişilik Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever Çok eleştirir Akıllı ve planlı programlıdır Çok çalışır ve üretkendir Duyarlı ve derin...
 5. Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

  Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

  tek taş tek taş seçimi Sevgili melekler, elinizde ki tektaş yüzük modelinize bakın ve aşağıda sıraladığımız maddelere göre kişiliğinizi test edin. Bakalım yaptığınız tek taş seçimi kişiliğinizi ortaya çıkaracak mı ? :tik: 1)Klasik tektaş: Her çeşit kadın Klasik tektaşlar en yaygın modellerden birisidir. Taş odaklı düz modeller hemen hemen her çeşit kadın tarafından tercih edilir....

Sayfayı Paylaş