Etiketler:
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.109
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  AYLİN KOTİL Yeniden aşık olmak istiyormuş

  Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  BİR KEZ DAHA AŞIK OLMAK İSTİYORUM![​IMG]YAKLAŞIK 15 YIL SÜREN EVLİLİĞİNİ, BEŞ AY ÖNCE NOKTALAYAN AYLİN KOTİL KALABALIK BİR AİLE İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ: KESİNLİKLE BİR DAHA AŞIK OLMAYI İSTİYORUM. HENÜZ 38 YAŞINDAYIM. İNŞALLAH YİNE AŞIK OLURUM...

  Aylin Kotil, bir süre önce Şişli Belediye Başkanı olan eşi Mustafa Sarıgül'den ayrıldı. Şimdi, kendini işine ve oğluna odaklamış durumda. Fakat, aşka kapılarını kapatmış değil. İşte Aylin Kotil'in Şamdan Plus'a tüm içtenliğiyle yaptığı açıklamalar...

  * 15 yıllık eşinizden ayrıldınız... Neler değişti hayatınızda?
  Fazla bir değişiklik hissetmedim. Zaten uzun süre ayrı yaşadık. O dönemde çok zorlandım. Sonra zaten karar vermiş oluyorsunuz. İşime ve oğluma odaklandım. Realist bir insanım. Olmuyorsa olmuyordur, asla arkama dönüp bakmam.

  * Boşanmanın en zor yanı nedir?
  Çocuklarımızı yetiştirirken ayaklarının üzerinde durabilen bireyler yetiştirmemiz lazım. Hayat düz asfalt bir yol değil, çukurlar da var. Ailem beni bu şekilde yetiştirdi. Bir başka önemli nokta da şu: Anneler, kız çocuklarını evlendirirken 'zengin koca' diye düşünmesinler, kızlarını meslek sahibi yapsınlar. Her kız çocuğu meslek sahibi olmalı.

  * Siz de 1996 yılından beri kendi ayaklarınızın üzerinde duruyorsunuz...
  Kesinlikle. Yuvayı 1996'da açtım, beni ayakta tutan da bu. İşe gittiğinizde kafanız dağılıyor ister istemez. Bunun yanısıra kendi ekonomik özgürlüğünüzü elinize almanın da bir güven duygusu var.

  * Eve gelip yalnız kaldığınızda ne oluyor peki?
  Aslında pek yalnız kalmıyorum, bizim evimiz çok hareketli. Oğlum genç bir delikanlı. Haftada en az üç gün arkadaşları burada oluyor. Benim de arkadaşlarım çok yakında oturuyor. Zaten ev hayatını çok seven bir insanım. Hep birlikte yemek yapıyoruz, yiyoruz. Akşama kadar da pilim kalmıyor.

  * Boşanma sürecinde çıkan haberler karşısında etkileniyor muydunuz?
  Hayır etkilenmiyordum. Zaten hayatımda yeni bir sayfa açmıştım ve o üzüntü sürecini de dibine kadar yaşamıştım. İnsanın bunu yaşaması ve tüketmesi gerekir. İçinize atmamalısınız.

  * Boşandıktan sonra Mustafa Bey'le hiç görüştünüz mü? Hayır, hiç görüşmedim ve konuşmuyorum da.

  İKİMİZ FARKLI YÖNLERDEYDİK
  * Erken evlendiğinizi düşünüyor musunuz?
  Bunun yaşla ilgisi yok. Evlilik tamamen şans. Otuzunuzda da evlenseniz, kırkınızda da evlenseniz bir hata yapabilirsiniz. Örneğin Bülent ve Rahşan Ecevit çifti küçük yaşta evlenmişler ama kocaman bir aşk yaşadılar.

  * Evliliğinizin sona doğru yaklaştığını hissettiğinizde, kendinizde de hata aradınız mı?
  Elbette hatalar yapabilirim, bunu da sorgularım. Hep inandığım şeyi yaptım, ilişki anlayışım neydiyse öyle davrandım. Bunu karşı taraf değerlendiremedi, onun sorunu. İki kişinin uyuşamaması işte. Yirmi iki yaşında evleniyorsunuz ama kendinizi geliştirmeniz asla durmuyor. Hayatın bir alanında geliştirmeye başlıyorsunuz. Eşiniz ise başka alanda kendini geliştirmeye başlıyor. İlgiler ve istekler yaşla farklılaşıyor. Bir gün öyle bir noktaya geliyorsunuz ki siz hayatın başka yönünde, eşiniz başka bir yönünde duruyor. İlgiler ve istekler farklılaşıyor.

  * Evliliğiniz için yeterli fedakarlığı yaptığınızı düşünüyor musunuz?
  Eleştirdiğim yönler oluyordu ancak değiştirme çabasına hiç girmedim. On beş yıllık evliliğim boyunca üzerime düşen fedakarlığı fazlasıyla yaptığımı düşünüyorum. Öyle bir aileden geldim, annem de babam da fedakardı. Başka bir rol model bilmiyorum. Biraz misyon yüklenen biriyim. Gönlüm rahat, öyle söyleyebilirim. Hiç huzursuz değilim.

  İNŞALLAH YİNE OLUR!
  * Küçük yaşta aşk evliliği yapan biri olarak aşkı nasıl tarif edersiniz?
  Aklın gittiği an. Arkasından ışık yandığı vakit 'Ben neler yapmışım?' diyebiliyorsunuz ama yaşarken bunları hiç fark etmiyorsunuz.

  * Bir daha aşık olmayı istiyor musunuz yoksa 'kalbim kırıldı aşka inanmıyorum' diyenlerden misiniz?
  Öyle düşünmüyorum ve kesinlikle bir daha aşık olmayı istiyorum. Henüz 38 yaşındayım inşallah bir kez daha aşık olurum. Hayat, büyük laflar konuşmamayı öğretti bana.

  * İkinci kez evlenebilir misiniz?
  Aile hayatını çok seviyorum. En büyük hayalim kalabalık İtalyan aileleri gibi bir ailem olmasıydı. Çocuk çok seviyorum, bu saatten sonra olur mu bilemem ama hayalim buydu.

   
AYLİN KOTİL Yeniden aşık olmak istiyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aşık olmak

  Aşık olmak

  Rüyada aşık olduğunu görmek, doğru yolda ilerlemek için çaba sarfedeceğine,sevgilisine kavuşan bir aşığı görmek, fayda elde edeceğine, birisini size aşık görmek,size aşık olan kişiye faydalı olacağınıza işarettir.
 2. Sinan Özen - Aşık Olmak İstiyorum

  Sinan Özen - Aşık Olmak İstiyorum

  sinan özen aynalarda gülümsemek sinan özen istiyorum Sabahlari Uyaninca Bir Ses Duymak Istiyorum Aynalarada GÜlÜmsemek Asik Olmak Istiyorum Sabahlari Uyaninca Bir Ses Duymak Istiyorum Aynalarada GÜlÜmsemek Asik Olmak Istiyorum Istiyorum Istiyorum Istiyorum Istiyorum Aynalarada GÜlÜmsemek Asik Olmak Istiyorum Istiyorum Istiyorum Istiyorum Istiyorum Aynalarada GÜlÜmsemek Asik Olmak Istiyorum...
 3. Aşık olmak Msn Nickleri

  Aşık olmak Msn Nickleri

  Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi... Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm. Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun. Kimbilir hangi...
 4. Aşık Olmak ve Aşık Kalabilmek

  Aşık Olmak ve Aşık Kalabilmek

  aşk, aşık olmak, sevgi, kadınlar ve erkekler hakkında,aşık kalabilmenin yöntemleri burada hanımlar Aşık olmak ve aşık kalmak en güzeli bu değil midir melişler aşık olmak kolay kalabilmek işin cabası.. Bir insana âşıksanız, sadece bir bakışı içinizi titretir. Bir dokunuşu tüm bedeninizi ele geçirir. Onunla kuşatılırsınız ve bu hal sizi mutlu eder. Aşk, kendi varlığınızla beraber, tüm...
 5. Aşık olmak istiyorum artık?

  Aşık olmak istiyorum artık?

  Merhabalar, bu forumu bugün gördüm ve bende sormak istedim. Ben lise son da neredeyse 100 kilo biriydim. Kızlarla konuşamaz erkeklerle bile konuşamaz özgüven yoksunu asosyal berbat biriydim. Üniversite sınavları için dershaneye gidiyorumdum okuldan sonra. Sınıfımda bir kızdan hoşlanmıştım ve arkadaşım bana bakmayacağını kilomdan dolayı ilgilenmeyeceğini söyledi. Haklıydıda. Lise bitmesine...

Sayfayı Paylaş