aynı elbiseyi giyen ünlüler!sobee:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi ünlüyle aynı burçtansınız?

Hangi ünlüyle aynı burçtansınız?

ünlüler hangi burç demet akalın hangi burç sibel can 14 mart ünlü Koç Burcu Yabancı Ünlüler: Leonardo da Vinci (15 Nisan 1452) – Otta on Bismarc (1 Nisan 1915) Eddie Murphy (3 Nisan 196ı) - Claudia Cardinale ( 15 Nisan 1938 ) - Dane Rudhyar (23 Mart 1895) - Hans Christian Andersen (2 Nisan 1805) - Betty Davis (5 Nisan 1908) – Richard Chamberlein (31 Mart 1934 ) – Charles Bodudelaire (...
  2. Bu elbiseyi giyen 10 kat güçleniyor

Bu elbiseyi giyen 10 kat güçleniyor

Ben hep filmlerde izlediğim güç sahnelerinde onlar gibi İnsan ötesi bir güce sahip olmak isterim yani filmelerden çok etkilenirim:D genelde Hollywood filmlerine konu olan bir şeydir. Adama 10 tane yumtuk aatrsınız adam yine yıkılmaz.Üzerine 10 ton birşey düşse bişe olmaz:D:DBenim de hayalim böyle birşeydi :DAma benim bu hayalim gerçek oldu ve Japonlar tarafından giyeni on kat güçlendiren...
  3. Marchesa Giyen Ünlü Kadınlar ( Marchesa Spring 2012 )

Marchesa Giyen Ünlü Kadınlar ( Marchesa Spring 2012 )

Daha Önce sizlere http://www.meleklermekani.com/populer-markalar-hakkinda/203842-marchesa-gelinlik-modelleri-2012-a.html#post760910 konusunu sunmuş ve bu markanın tüm dünya kadınları tarafından bilindiğini ve bütün ünlülerin bu markayı terci ettiğini söylemiştim kızlar. İşte karşınızda bu markayı kullanan bir kaç ünlü kadın... Marchesa Spring 2012
  4. İşte Korse Giyen Ünlü İsimlerden Bazıları...

İşte Korse Giyen Ünlü İsimlerden Bazıları...

korse giyen ünlüler korse giyenler Sevgili melekler, sanıyor musunuz ki, ekranlardan ağzımız açık, bayılarak izlediğimiz, tarzlarıyla olduğu kadar biçimli vücutları, kusursuz hatlarıyla gözlere ziyafet çeken pek çok ünlü çeşitli hilelere başvurmuyorlar. Çekimlere, konserlere ya da kameralar önüne çıkmadan önce saatlerini aynalar önünde hazırlanarak geçiren bu ünlülerden korse giyenleri...

Sayfayı Paylaş