1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayrılık Rüzgarı Bizi mi Seçti ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Taurus

Taurus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ayrılık Rüzgarı Bizi mi Seçti ?

Çok güzel bir paylaşım..sözleri kaydettm hep:)emeğine sağlık

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık rüyam

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

emegıneze saglık

Ayrılık Rüzgarı Bizi mi Seçti ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege - Ayrılık Rüzgarı

Ege - Ayrılık Rüzgarı

Korktuğum geldi başıma Ayrıldı yollarımız Şimdi anladım ki Başkaymış dünyalarımız Derdim sen değilsin Senin için yitirdiklerim Yolları aştı düşünceler Boşta kaldı ellerim Aşk vardır kora benzer Aşk vardır muma benzer Ayrılık rüzgarında Biri yanar biri söner Kıskançlık ve özlemden öte Tanıdım pişmanlık duygusunu Öylesine acıdı ki canım Unuttum ayrılık korkusunu
  2. şampuanınız doğru seçim mi?

şampuanınız doğru seçim mi?

Annelerimiz saç temizliği için tek tip sabun kullanırlardı. Zaman ilerledi, alışkanlıklar değişti. Her saç tipine hatta saç rengine özel şampuanlar üretildi. Peki, saçınıza dost yani doğru şampuanı kullandığınızdan emin misiniz? Şampuan satın alırken üzerinde bulunan ibareli dikkatlice okumalı ve saç tipinize uygun olanı seçmelisiniz. Aksi halde saçlarınız aşırı kabarabilir, soluk...
  3. Nikah şekerinizi seçtiniz mi?

Nikah şekerinizi seçtiniz mi?

nikah şekerleri Evlenecek olan meleklerim nikahınızı planladınız mı?Peki nikahınızda bu şekerlerden hangisi sizin olsun?Buyurun meleklerim beğeninize :D :deli:
  4. Rüzgar - Hayat Oynuyor Bizimle (2011)

Rüzgar - Hayat Oynuyor Bizimle (2011)

Rüzgar - Hayat Oynuyor Bizimle, şarkısı, 2011 albümü, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Rüzgar'ın albümü sizlerle melekler. Keyifle dinleyin. Sanatçi: Rüzgar Albüm Adi: Hayat Oynuyor Bizimle Türü: Rock Yayin Tarihi: 21/02/2011 Süresi: 48:59 Dakika Kalitesi: 128 kbps Dosya Boyutu: 44.86 MB Albümdeki Eserler # Tek Sıralı # Yosma (Gelmedin)...

Sayfayı Paylaş