1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayşegül Yıldız alışverişte

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayşegül yıldız ibrahim tatlıses alışveriş fotoları haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses'le hastane odasında nikah masasına oturan Ayşegül Yıldız, günlerce İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız evlendi haberleriyle gündemi meşgul etmişti. Bu olayların ardından uzun süre sessizliğini koruyan Ayşegül Yıldız alışverişe çıktı ve kendinisine yeni ciciler aldı:) Darısı bana ve diğer tüm alışverişe çıkmak isteyen hemcinslerime olsun diyorum:)

< Konu Resmi..>

Geçen ay hastane odasında İbrahim Tatlıses’le evlendiğinden beri ortalarda görünmeyen Ayşegül Yıldız, önceki gün ünlü türkücünün menajeri Eyüp Kanat’la Akmerkez’deydi...

Tatlıses için eşofman ve spor ayakkabılar satın alan Yıldız, gazetecileri fark edince “Beni çekmeyin, sevmiyorum. Sadece alışverişe çıktım” dedi.

Ayşegül Yıldız alışverişte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşegül Yıldız kimdir biyografisi kısaca hayatı burada arkadaşlar

Ayşegül Yıldız kimdir biyografisi kısaca hayatı burada arkadaşlar

ayşegül yıldız kimdir biyografisi hayatı kısaca hayatı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. İbrahim Tatlıses'le bir halı reklamında oynayanmasıyla adını duyduğumuz İbo'nun sevgilisi Ayşegül Yıldız, uğradığı silahlı saldırıdan sonrada sevgilisi İbrahim Tatlıses'i yanlız bırakmadı. Aylardır hastanede tedavi gören İbrahim Tatlıses'i yanlız bırakmayan isimlerden biride Oğlu İdo'nun annesi Derya...
  2. Ayşegül Yıldızın gelinliği burada melekler!

Ayşegül Yıldızın gelinliği burada melekler!

ayşegül yıldız ibrahim tatlıses evlendi ayşegül yıldızın gelinliği tek omuzlu gelinlik modeli burada arkadaşlar. Dün akşam magazin dünyasına bomba haber olarak düşen İbrahim Tatlıses evlendi haberlerinden sonra, tüm gözler Ayşegül Yıldız İbrahim Tatlıses nikahı haberlerine kitlendi. Hastane odasında kıyılan İbonun nikahı daha çok ses getireceğe benziyor arkadaşlarım. Meleklermekani.com olarak,...
  3. Ayşegül Yıldız -İbrahim Tatlıses Çifti Düğün Hazırlığındalar!

Ayşegül Yıldız -İbrahim Tatlıses Çifti Düğün Hazırlığındalar!

ibrahim tatlıses ayşegül yıldız ibrahim tatlıses ayşegül yıldız evlendi ibrahim tatlıses ayşegül yıldız düğün 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz Mart ayında vurularak ölümden dönen İbrahim Tatlıses hızla iyileşmeye devam ediyor melekler. Vurulmasının ardından iyileşme süreci içinde henüz hastanedeyken sürpriz bir kararla uzatmalı sevgilisi Ayşegül Yıldız ile evlenme kararı...
  4. İbrahim Tatlıses&Ayşegül Yıldız İhanet Yüzünden mi Boşandı?

İbrahim Tatlıses&Ayşegül Yıldız İhanet Yüzünden mi Boşandı?

ibrahim tatlıses neden boşandı, ibrahim tatlıses boşandı, ibrahim tatlıses ayşegül yıldız boşandı Ani bir kararla evlenen ve yine ani bir kararla boşanma kararı alıp birbirinden ayrılan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ve ve Ayşegül çiftinin boşanma olayına ünlü sanatçı Oya Aydoğan yeni bir iddia ortaya attı. Oya aydoğan'ın dediğine göre ünlü çiftin boşanma nedeni başka bir kadın... Konu ile...
  5. Ayşegül Yıldız : İbrahim Tatlıses Bundan Sonra Abim'dir !

Ayşegül Yıldız : İbrahim Tatlıses Bundan Sonra Abim'dir !

Kendisinden sonra Derya Tuna'nın Tatlıses'in yanına gitmesinden rahatsız olduğu gündeme gelen Yıldız, "Hep İbrahim beyin iyi günlerinde mi yanında olacaklar?" demişti. Bu gerginlik üzerine Tatlıses, "Evet, doğrudur Derya hanım burada normal değil mi? Yok Ayşegül çıldırmadı. Hiç kimse çıldırmadı. Ben iyiyim. Her şey normal herkes benden yana" açıklamasını yaptı. Ailesiyle...

Sayfayı Paylaş