Ayşegül Yıldız -İbrahim Tatlıses Çifti Düğün Hazırlığındalar!

T

TİTAN

Forum Okuru
Ayşegül Yıldız -İbrahim Tatlıses Çifti Düğün Hazırlığındalar!
ibrahim tatlıses ayşegül yıldız ibrahim tatlıses ayşegül yıldız evlendi ibrahim tatlıses ayşegül yıldız düğün 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz Mart ayında vurularak ölümden dönen İbrahim Tatlıses hızla iyileşmeye devam ediyor melekler. Vurulmasının ardından iyileşme süreci içinde henüz hastanedeyken sürpriz bir kararla uzatmalı sevgilisi Ayşegül Yıldız ile evlenme kararı alan İbrahim Tatlıses, herkesi şaşırtmıştı. Derya Tuna ile bir dargın bir barışık ilişkisine devam edeceği gözüyle bakılan İbrahim Tatlıses, şimdi de düğün hazırlıkları içindeymiş. Aldığımız haberlere göre Elie Saab imzalı bir gelinlik isteyen eşi için Tatlıses kesenin ağzını iyice açmış :D:D Haberin devamı ise şöyle melekler..


ibo-30.jpgOcak 2012'de Çırağan Sarayı'nda gerçekleşecek düğüne aralarında Başbakan Erdoğan'ın da bulunduğu 600 davetlinin katılması bekleniyor.

Hazırlıklar için kesenin ağzını açan Tatlıses, gelinlik seçimini Ayşegül Yıldız'a bıraktı. Akşam'ın haberine göre; Elie Saab'da karar kılan Yıldız, dünyaca ünlü Lübnanlı modacının Paris'teki butiğine gidecek.

Ürdün Kraliçesi Rania'nın da gelinliğinde imzası olan Elie Saab'ın haute couture tasarımları da İsveç Veliaht Prensesi Victoria, Catherine Zeta-Jones, Celine Dion gibi isimlerin gardıroplarında yer alıyor.

Düğün için büyük bir titizlilik içerisinde olan İbrahim Tatlıses'in saçlarını siyaha boyattığı da öğrenildi.
 
Üst