Ayşegül Yıldız Ne Zaman Doğum Yapacak?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Ayşegül Yıldız Ne Zaman Doğum Yapacak?
Bu sayfa; Ayşegül Yıldız Ne Zaman Doğum Yapacak konusu hakkında bilgiler vermektedir.


Sevgili melekler, silahlı saldırı sonucu yaralandıktan sonra hastanede tedavi görürken Ayşegül Yıldız ile evlenen İbrahim Tatlıses kız bebeği babası olmak ,çin gün sayıyor. 9 aylık hamile olan Ayşegül Yıldız ne zaman doğuracak, işte haberimiz...


aysegul_yildiz-2ae.jpgİbrahim Tatlıses’in 9 aylık hamile eşi Ayşegül Yıldız, dün son kontrolünü yaptırmak için hastanedeydi. Şoförü ve yardımcısıyla birlikte eşinin 2 yıl önce uğradığı silahlı saldırı sonrası tedavi gördüğü hastaneye gelen 32 yaşındaki Yıldız’ın karnının iyice belirginleştiği görüldü.

"ANNESİNE BENZESİN"

Yaklaşık bir saat hastanede kalan Yıldız, ultrasona girdi ve doğum için gün aldı. Elif Naz adını verecekleri kızına kavuşmak için gün sayan Yıldız, gazetecileri görünce “Beni burada nasıl buldunuz?” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

Yıldız’ın salı gününe kadar doğum yapacağı belirtildi. Uğradığı silahlı saldırıda başından vurulan ve sol tarafı felç kalan Tatlıses, Yıldız ile evlendikten sonra “Annesi gibi sarışın, mavi gözlü bir kızım olsun istiyorum” demişti.
 

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Allah şimdiden analı babalı büyütsün ne diyelim bu arada benim kızımın adını vereceklermiş bak takdir ettim şimdi:D:D
 
Üst