1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Ayvalık şeytan Sofrası

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şeytanın resmini göster
    gün batımını seyreden turistler

şeytan sofrası çay bahçeleri

şeytan sofrası ve aşıklar :)

şeytan sofrasından adalar görüntüsü

şeytan sofrasından adalar görüntüsü

Şeytan sofrasından Cunda Adası görüntüsü

Şeytan sofrasından Manastır görüntüsü

Şeytan sofrasından Yunan adaları

şeytanın ayak izi
    < Konu Resmi..>
    şeytan sofrasında, şeytanın ayak izinin olduğu söylenen alan.. etrafı demir parmaklık ile çevrili

Ayvalık şeytan Sofrası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şeytan

şeytan

Şeytan bir gün büyük bahçeli, koskoca bir malikaneye girmiş. Merdivenleri çıkmış. Bir kuzu görmüş. Kuzunun boynunda bir ip varmış. Şeytan ipi çıkarmadan yalnızca biraz gevşetmiş. Kuzu ipin gevşemesiyle hareket etmeye başlamış ve malikanenin önünde bulunan aynayı görmüş.şaşırınca bir hamle yapıp aynayı kırmış. Çıkan gürültüye evin hizmetçisi gelmiş. "Sen ne yaptın? Ben şimdi burayı...
  2. Şeytan

Şeytan

Yalan ve şehvete, sahte mutluluklara, her türlü kötülüklere ve kötülük odaklarına; Şeytanı görmek sahtekar, aşırı hırslı, kıskanç ve mağrur, laubali ve kendisine her iki dünya için zararlı olan düşmana; Onu görmek inançsız, iki yüzlü ve kıskanç olmaya, ŞŞeytan, samimi Müslüman için güçsüz ve aciz bir düşmana; Onunla düşüp kalktığını görmek faiz yemeye ve diğer kötü fiilleri işlemeye; Şeytanı...
  3. iftar sofrası

iftar sofrası

Padişahların ''ilginç menülü'' iftar sofrası Osmanlı padişahlarının, saraylarda birbirinden ilginç menülerle donatılmış iftar sofralarında su yerine ''hoşaf ve şerbet'' içildiği, et ve balık pişirirken mutlaka ''tarçın'' kullanılıyordu. Zengin Osmanlı mutfağında iftar sofralarındaki padişahlara özel hazırlanan menülere büyük önem veriliyordu. Saray mutfaklarında...
  4. Mevlana'nın Sofrası

Mevlana'nın Sofrası

mevlananın şiirleri mevlana sofrası karsın yemekleri kahvaltı sofrası kahvalti sofrasi "Hamdım Piştim Oldum".....Mevlana'nın Sofrası.. Büyük İslam âlimi Mevlâna’nın eserlerinde verdiği "reçete"ler, bugün Konya mutfağının hâlâ önemli bir parçası... Ünlü İslam düşünürü Mevlâna, hayat felsefesini açıklarken sembollerinin çoğunu doğadan seçmiştir. Gıdalar da...
  5. şeytan

şeytan

şeytan ile ilgili atasözleri ve deyimler istiyorum

Sayfayı Paylaş