azrail ve köper:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Azraİlİn ÜzÜldÜĞÜ Ve SevİndİĞİ An

Azraİlİn ÜzÜldÜĞÜ Ve SevİndİĞİ An

Cenab-ı Hak,Azrail Aleyhisselama; "Ya Azrail!.Bir kimsenin ruhunu alırken hiç üzüldüğün oldumu?diye sordu. O: -" Ya Rabbi herşey Sana malum...Yalnız bir kulunun ruhunu alırken çok üzüldüm.Oda bir gemi dalgalar arasında parçalanıp batmıştı.Fakat o gemide kundakta bir bebek vardı.Anasının ölümü emrolunmuştu,bebeğin annesinin ruhunu alırken çok üzüldüm.Sonra o bebek bir tahta...
  2. Azrail ve Hazreti Adem

Azrail ve Hazreti Adem

Azrail ve Hz. Adem Şöyle rivayet edilir:Allah Hz. Adem’e hangi gün öleceğini haber verdi.Hz. Adem kendini ölüme hazırladı.Azrail yanına gelince ona şöyle söyledi:Canımı almadan önce bana en güzel amelim olacak bir dua öğret ki onunla Allah’a en iyi şekilde hamd-ü sena edeyim. Azrail şu duayı öğretti: “Şahadet ederim ki bir ve ortağı olmayan Allah’tan başka ilah yoktur.Yine şahadet ederim...
  3. Azrailin sevindiği ve üzüldüğü an

Azrailin sevindiği ve üzüldüğü an

Cenab-ı Hak Azrail Aleyhisselama;-”Ya Azrail!.Bir kimsenin ruhunu alırken hiç üzüldüğün oldumu?diye sordu.O: -” Ya Rabbi herşey Sana malum…Yalnız bir kulunun ruhunu alırken çok üzüldüm.Oda bir gemi dalgalar arasında parçalanıp batmıştı.Fakat o gemide kundakta bir bebek vardı.Anasının ölümü emr olunmuştu bebeğin annesinin ruhunu alırken çok üzüldüm.Sonra o bebek bir tahta parçasınnı üzerinde...
  4. Azrailin sevindiği ve üzüldüğü anlar.

Azrailin sevindiği ve üzüldüğü anlar.

Cenab-ı Hak,Azrail Aleyhisselama; -"Ya Azrail!Bir kimsenin ruhunu alırken hiç üzüldüğün oldumu?diye sordu O: -" Ya Rabbi herşey Sana malumYalnız bir kulunun ruhunu alırken çok üzüldüm Oda bir gemi dalgalar arasında parçalanıp batmıştı Fakat o gemide kundakta bir bebek vardı Anasının ölümü emrolunmuştu,bebeğin annesinin ruhunu alırken çok üzüldüm Sonra o bebek bir tahta...
  5. azrail..

azrail..

YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... adam arka > >tarafa biner..... > >şöför - eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der.... > >yolcu - ben Azrailim..canını almaya geldim der...... > >şöför alaycı bir tavırla > >- sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... > >yolcu sakin bir tavırla...

Sayfayı Paylaş