Baba Ural'a ağır ceza istedi

  • Konbuyu başlatan fırtına
  • Başlangıç tarihi
fırtına

fırtına

Yeni Üye
Üye
Baba Ural'a ağır ceza istedi
selçuk ural öldümü
bir dönem basında ter alan Sibel can Selçuk Ural Polemeği hala devam etmekte.....


‘BU ADAMI CEZALANDIRIN!’

SİBEL CAN, SELÇUK URAL ALEYHİNE AÇTIĞI TAZMİNAT DAVASININ GÖRÜLDÜĞÜ MAHKEMEDE BÖYLE KONUŞTU..

Eski kayınpederine tazminat davası açan Sibel Can, ilk duruşmada kadın hakime “Ben onun torunlarına hem annelik hem babalık yapıyorum. Bu adam namusuma dil uzattı onu tazminata hükmedin” dedi.

Her şey Selçuk Ural’ın katıldığı bir televizyon programında eski gelini Sibel Can için “Oğlum Hakan onunla evliyken ihaneti de gördü” açıklamasıyla başladı. İddia halindeki bu sözlerin ardından Sibel Can eski kayınpederi hakkında “namusuma dil uzattı” gerekçesiyle 50 bin TL’lik tazminat davası açtı. Can ve Ural arasındaki davanın ilk duruşması geçen hafta İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü.

Hak etmedim!

Sibel Can davaya avukatı Aydın Kurban ile katılırken Selçuk Ural’ın ise avukatı hazır bulundu. Ünlü şarkıcı mahkemede kendini şu sözlerle savundu: “ Ben Selçuk Ural’ın torunlarının annesiyim. Onun torunlarının bütün masraflarını ben karşılıyorum. Torunlarına hem annelik, hem babalık yapıyorum. Dedeleri tarafından iftiraya uğramak onurumu kırdı. Yeni bir evlilik daha yaptım. O evlilikten de bir çocuğum var. Bu hakareti haketmedim, çok incindim, çok kırıldım. Namusuma dil uzattığı için bu adamdan şikayetçiyim Hakime hanım. Tazminata hükmedilmesini istiyorum.”

Selçuk Ural’ın avukatı ise “Sibel Can bu tür sözleri haketmeyen bir sanatçı. Müvekkilim eski gelini olan Sibel Can’a böyle bir ithamda bulunmadı” diyerek müvekkilini savundu. Ural da daha önceki açıklamalarında sözleriyle Sibel Can’ı kastetmediğini açıklamıştı. Duruşma Nisan’ın son haftasına ertelendi
 

Benzer İçerikler

Üst