bacaklar hadise'nin değilmiş meger

  • Konbuyu başlatan elmalı kurabiye
  • Başlangıç tarihi
elmalı kurabiye

elmalı kurabiye

Yeni Üye
Üye
bacaklar hadise'nin değilmiş meger
Bir çorap firmasının reklamında oynayan Hadise’nin uzak plan çekimlerde kendi bacaklarının, yakın planlarda ise İngiltere’de yaşayan İngiliz Shelina Gallacher’in bacaklarının kullanıldığı öne sürüldü.

Reklam çekimleri için koreograf asistanı olarak Türkiye’ye gelen Shelina Gallacher, Hadise’nin giydiği çorapların aynısıyla kamera karşısına geçerek “bacak dublörü” oldu.

Shelina’nın bacak bileğinde bulunan dövme de makyajla özenle kapatıldı.

Bu reklamda rol alan ve ismi bizde saklı bir dansçının iddiaları şöyle:
“Hadise masada düz yürüyüş yaptığı sahnede bacaklarını ayırarak yürüyor. Bacakların yakın plan yayınlandığı görüntülerde Shelina catwalk yürüyor. Yani yürüyüş yakın ve uzak planda değişiyor. Dikkatle izlendiğinde bu fark ediliyor. Hadise cephesi bunu kabul etmeyecektir ama ben o reklamda rol alan bir dansçı olarak bu duruma şahidim.”

Şarkıcı Nil Karaibrahimgil de çorap bir çorap reklamında oynamış, onunla ilgili de böyle bir iddia ortaya atılmıştı. Karaibrahimgil aylar sonra bunu itiraf etmişti.
kaynak milliyet
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
E Türk Milleti zaten hale hazırda kandırılmaya müsait birez meee lik var bizde normaldir :D
 
AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Açıkca sebebide şu hadisenin bacakları çok da güzel değil bunu kaıldıgı şarkı yarışmasından biliyoruz.. Allahım herkesi güzel yaratmış ama madem bacaklarına güvenin yok neden çorap reklamında oynuyorsunn....
 
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
hmmmm katılıyorum madem bacaklarını beğenmiyorsun neden teklifi kabul ediyorsn?
 
Üst