Bahaneler Bahaneler Bahaneler

almira

Yeni Üye
Üye
Bahaneler Bahaneler Bahaneler
Herşeyi unutsak.. yaşanmamış saysak.. bitse herşey.. acılar hasretler .. denemeye değer bence .. hissedyorum seni malesef diyorum neden mi.. çok uzaksın.. ve sana ulaşmak için internete gitmem gerekiyor ... ama ben gerçek hayattan birini istiyorum.. sahteyiz biz .. gerçek değil.. şunu söyleyim sana ikimiz de birbirimizin parmaklarına aşık olmuşuz. . daha ileri gidememişiz.. ya ben mutlu olabilmek istiyorum.. öyle güçlü hissediyorum ki kendimi ve çevremde bi ağ hissediyorum o ağı yırtmak istiyorum buna gücüm var .. ve malesef o ağ sensin galiba.. engel gibisin.. böyle devam etmemeli.. ben burda noktayı koymak istiyorum.. dayanamazsan ..gel ..yanıma .. geç kalma ama .. yıllar sonra .. belki tekrar .. aylar sonra .. belki tekrar .. ama buna sabrım yok.. uzaktan öyle bön bön bakıp duracaksan .. forumda aşk yaşayacaksak.. kurallarıma uymayacaksan .. ki bu kurallar sandığın kadar kötü değil.. şuan bu durumdaysak.. ayrılmış.. o kadar acı çekmişsek.. beni o kadar yalnış anlamışsan .. bu kurallara uymaman yüzüne..
kurallarıma aykırısın.. çok sivrisin .. çok asisin.. ben kavga etmekten çok anlaşmak isterim.. uyumsuzuz .. anlamalıyız artık .. yarım bırakmak istemezdim.. ama söylediğin gibi başlayıpta bi hüsran yaşayacağımaza .. bitirelim ..

seviyorum demiştim.. ama sanmıyorum.. ben sadece hissediyorum ..
tanımadığım birini sevemem ..

Belki de çok uzatmışızdır .. bence bu ikimiz için de en iyisi.. çünkü ben gelmem .. sen gel .. inat biriyim anlatayım sana .. ve sende inat ediyorsun.. orda öyle durursan çatlarsın.. bence .. en iyisi unut .. boşver .. hem bu benim için de iyi olur gelmeni isterdim .. ama .. gelmem .. inatsan .. işimiz çok zor .. unutma son teklifi ben ettim ve iki kez .. sıra sende .. geliyorsan gel.. yoksa bırak ..

bahaneler üretip duruyoruz . . gelememek için başka bahanelerin yokmu.. korkaksın.. çok korkaksın.. bu yüzden de bahanelerin arkadasına sığınıyorsun..

Geri