Bahçe mobilyaların da son trendler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bahçe mobilyaların da son trendler
2018 bahçe mobilya modelleri, bahçe oturma grupları, bahçe masa takımları, bambu bahçe mobilyaları, bahçe köşe takımı, bahçe salıncak modelleri ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Havaların ısınması ile birlikte doğanın tadını çıkarmak için her fırsatı değerlendirmek isteyenlerin gözdesi haline gelen bahçe mobilyaları şu sıralar oldukça revaçta... Her ne kadar bahçe mobilyaları ahşap, bambu ve plastik tarzlardan oluşsa da farklı tasarımlar yeni sezon da bahçe mobilyaları arasın da yer alarak tüketiciye sunuluyor.

Yazlıkçılar, müstakil ev ve villa sahiplerinin yanısıra geniş balkon ve teras sahiplerinin severek kullandığı bahçe mobilyaları, 2018 yazın da oldukça modern tasarımlar ile karşımıza çıkıyor.

Yeni sezon bahçe mobilyaları arasın da plastik rattanların yanısıra, bambu masa takımları, köşe oturma grupları ve farklı tasarım salıncak modelleri yer alıyor.

bahçe mobilyaları.JPG


bahçe oturma grupları.JPG


Bahçe mobilya modelleri arasın da son yıllar da köşe takımı modelleri ve oval bahçe mobilyaları gözdeler arasın da yer alıyor. Konforlu bir oturma alanı sunarken bahçe dekorasyonunuza farklı bir hava katacak L şeklinde bahçe mobilya modelleri aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte size keyifli sohbetlerin yapılacağı bir ortam hazırlıyor. Dilerseniz zevkinize göre farklı minder renkleri ile kombinleyeceğiniz bu şık köşe takımlarını farklı renk ve desen kırlentler ile bütünleyerek dekorasyonunuza renkli bir tarz katabilirsiniz. Dış mekan için tasarlanan rattan plastikten tasarlanan köşe takımları ayrıca yine suya ve yağmura dayanıklı ahşap mobilyalardan da üretiliyor.

bambu bahçe mobilya.JPG

ikea bahçe mobilya.JPG


Balkon ve bahçe mobilyasının bir diğer vazgeçilmezi ise masa takımları oluyor. Genellikle bambu masa takımı tercih eden tüketicilerin yanısıra yine rattan masa takımlarını da tercih ederek oval, yuvarlak, kare ve dikdörtgen masa tasarımları arasından ihtiyacınıza yönelik olanı seçiyor. Kullanacağınız yerin büyüklüğüne göre farklı ölçülerden tasarlanan masa takımlarını seçerek yine sandalye sayısını kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca renkli bir bahçe dekorasyonundan hoşlanıyorsanız ikea bahçe mobilyalarını mutlaka görmenizi tavsiye ederim.

en güzel bahçe mobilyaları.JPG

en yeni bahçe mobilyaları.JPG


Farklı tasarım bahçe koltuk ve hamak düşleyenlere yeni bir seçenek getiren modern bahçe mobilyaları arasın da oval ve yuvarlak bahçe koltukları ve size büyük keyif sunacak bahçe hamak modelleri de bu senenin modern bahçe mobilyası trendleri arasın da yerini alıyor.

sezlong.JPG


Şezlong modelleri de modern tasarımlardan nasibini alarak sıradışı modelleri ile bu yaz bahçe mobilyaları arasın da yer alıyor. Sallanan şezlong modelleri ile bahçenizin keyfini çıkartırken bir taraftan da sallanma özelliğinden dolayı size eğlenceli bir ortam sunuyor.

salıncak.JPG


Ve işte bir başka bahçe mobilyasının demirbaş modellerinden biri de bahçe salıncak modelleri oluyor. Sadece bahçe ortamın da değil, balkon ve terasa sahip olanların da çok severek kullandığı bahçe salıncak modelleri arasın da tüketicinin en çok rağbet ettiği tasarımlar ahşap salıncak modelleri oluyor.

Bahçe mobilyası seçimin de püf noktalar
 
Üst