1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Bahçeli'den Erdoğan'ın suç dosyaları

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  recep tayyip erdoğan dosyaları [​IMG]

  MHP lideri Bahçeli, İstanbul'daki mitingde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın suç dosyalarını açıkladı.


  Devlet Bahçeli, AKP döneminde karanlık ilişkiler yaşandığını iddia etti.

  MHP Genel Başkanı Bahçeli, Başbakan Erdoğan'ın meydanlarda "Sayın Bahçeli karanlık ilişkilerden bahsediyor. Bunları açıklamazsan namertsin" dediğini hatırlatarak, Başbakan Erdoğan'ın her gittiği yerde, koalisyon hükümetinin bütün hesabını MHP'ye sorarak, partisini millet nezdinde küçük düşürmeye çalıştığını söyledi. Koalisyon hükümeti kurulduğu dönemde ülkenin içinde bulunduğu koşullara işaret eden Bahçeli, AKP'nin kuruluş sürecini anlattı.

  ERDOĞAN'A SORULAR

  Bahçeli, Başbakan Erdoğan'a şu soruları yöneltti: "14 Mart 2003'te 59. Hükümeti kurduğunuz dönemde, savcılık ve Adalet Bakanlığı aracılığıyla Başbakanlığa dokunulmazlığınızın kaldırılması için sizinle ilgili 2 tezkere geldi mi? Gelmiş ise bunları kendi imzanızla Meclis'e sevk ettiniz mi? Bunların hepsinin cevabı 'Evet'. Bu iki tezkere gelmiştir ve o tezkereleri sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan olarak imzalayıp Meclis'e göndermiştir.

  Şimdi 1. Recep Tayyip Erdoğan dosyasını söylüyorum. Dosya no: 3/127. Suç içeriği: Görevi ihmal. 2. Recep Tayyip Erdoğan dosyası. Dosya no: 3/132. Suç içeriği: Zimmet, evrakta sahtecilik, cürüm işlemek için teşekkül oluşturmak."

   
Bahçeli'den Erdoğan'ın suç dosyaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Suç

  Suç

  Kişi rüyada suç işlerse kendisiyle ilgili olmayan bir işe karışıp, sıkılacak demektir.Rüyada suç islemek, küfür ve sapikliga tabi olmaya isarettir.
 2. Sucu

  Sucu

  Takva ve iyilik sahibi, ilimiyle göğüslere, hikmetle kalplere etki yapan kimseye yahut zengin olmaya, rızka ve büyüklere yaklaşmaya, Kase ve bardakla su dağıtan kimse, bilgine, vaiz ve nasihat ehline, iyilksever kimseye, Kırba ve teste ile su taşıyan kimmse, her yönüyle emin olan kimseye, Sucunun tulumunun su akıtması onun ishal olmasına delalet eder.Rüyada görülen sucu, takva ve iyilik sahibi...
 3. Dosya

  Dosya

  Dikkatli yorumlanması gerekir. Geçmişi ve geçmişte yapılanları simgeler. Dosyanın rengi, temizliği ve içindekiler de çok önemlidir.
 4. Dosya Tutmak:

  Dosya Tutmak:

  Madde 52 - Avukat, üzerine aldığı her iş yahut yazılı mütalasına baş vurulan her husus hakkında düzenli dosya tutmak zorundadır. Avukat, kendisi tarafından yazılan veya taslağı yapılan her belgeyi imzalamakla yükümlüdür.
 5. Bahçeli'den partili gence fırça

  Bahçeli'den partili gence fırça

  Sevgi gösterisini abartan bir MHP'li genci azarlayan Bahçeli, “Derhal buradan ayrılınız” dedi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, mitinge katılmak üzere Elazığ'a giderken uğradığı Sivas'ın Gürün ilçesine partililerin sevgi gösterileriyle karşılandı. Bahçeli ve beraberindekiler kara yolu ile Elazığ'a giderken gece Gürün'e uğradı. MHP Gürün Belediye Başkan Adayı Ercan Uzmay, MHP Suçatı...

Sayfayı Paylaş