bakarken üşümeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suretıl bakara

Suretıl bakara

Rüyada Bakara Süresini veya ondan bir ayeti okudugunu veya kendi üzerine okundugunu görmek; ilme, uzun ömre, dinde iyilik ve çocugu hakkinda kurtulusa isarettir.Rüyada Ayetü'l-Kürsi'yi okumak; hafizaya ve keskin zekaya isarettir.
  2. Bakara suresi

Bakara suresi

Rüyada Bakara süresini okuyan veya okudugunu gören kimse, bir yerden baska bir mahalleye tasinir. Çünkü kismeti o gittigi yere verilmistir. Hazret-i Ayse, ömrü uzun olur, diyor. Bela ve felaketlerden uzak kalir, Ibn-i Sirin'e göre; düsmanin serrinden kurtulur ve bir miras alir. Kirmani de diyor ki; ömrü uzun olur. Hal ve vakti iyilesir. Cafer-i Sadik'a göre de: Kadi ise uzun zaman isinde...
  3. Bi bakarsanız memnun olacağım :))

Bi bakarsanız memnun olacağım :))

Benim lise 1 i geçmem gerek, duyduğuma göre bizim okuldaki hocalar kazık soruyolrmış inadına hele ki dil anlatım ve edebiyat hocası bende lise 2 de okulumu değiştirmek istiyorum ama kırık olmadan geçmem gerek HANDANCAYA tarot baktırdım ama :cry: tam birşey demedi kesin olarak :cry: anlayamadımda :cry: ben gayret ediyorum fakat sizinde dualarınızı ve iyi dileklerinizi bekliyorum :cry: :cry: su...
  4. Bi bakar mısınız ?

Bi bakar mısınız ?

Kızlar arkadaşım rüyasında karlar içinde ölmüş bi bebek görmüş herkes ağlıyomuş bebekte benim erkek arkadaşımınmış... Çok merak ediyorum yorumlayabiliyosanız anlamını söylerseniz beni çok mutlu edersiniz :)
  5. test sonuçlarıma bakar mısınız?

test sonuçlarıma bakar mısınız?

Merhaba hormon testi yaptırdım,doktorum polikistik over olduğumu söyledi bir de siz bakın lütfen serbest T4 : 1.41 tsh : 1.81 fsh : 6.62 e2: 42.79 lh : 9.95 prolaktin : 20.42

Sayfayı Paylaş