Bakim Ve Bİlİm TÜrlerİ

M

Misafir

Forum Okuru
Bakim Ve Bİlİm TÜrlerİ
telefonda fal bakanlar bilim türleri bilim çeşitleri telefonla fal baktırma ücretsiz bakım yapan medyumlar
BAKIM VE BİLİM TÜRLERİ
Her bakım türünün kendine haz özellikleri vardır. Önemli olan bakım türünü sorgulamak değil bakan kişiyi sorgulamak yada yargılamaktır.
Bakım için başvuran kişinin (danışanın) soru yada sorunu ne ise ona göre bir usul seçilir ve bakımı yapılır. Tüm bakım türlerinde bakım yaptıran ve bakımı yapan kişinin aynı mahalde bulunması iyi sonuç verecektir.
Aslında bir açıdan iki tür bakım usulü var. Bunlardan biri kısmen medyumluk hassasına sahip olmaktan geçtiği gibi çoğunlukla zekaya dayanan bakımları içerir. Astrolojide Bakım yapan kişi Astrolog'un bilmesi gereken binlerce denklem vardır. Burçlar, Evler, Planetler, Açılar ve bunların bir araya geldiği değişik kombinizasyonlar bilinmelidir. Bunların bir araya getirilmesi sonucu danışanın sorusu yada sorunu cevaplanır. Yine Tarot kartlarına danışıldığında Tarot uzmanı olan kişi 78 adet Kartın birer birer manalarını bilmek zorundadır. Ayrıca değişik açılımlarda değişik kartların yan yana gelişine göre farklı yorumlar yapılacağından hemen hemen her karta 30 ayrı anlam yüklenebilir. Bunları bilmek gereklidir. Yine El Falı yönteminde de bilinmesi gerekenler vardır.
Diğer bakım türü içeriğinde bir çok bakım usul içerir. Suya bakma, Kahve telvelerine bakma, Aynaya bakma, Resme bakma, Kitaba bakma, ve benzerleri gibi bakım türlerinde fizik ötesi bir güç olan altıncı hissinden yada görünmez varlıklardan yardım alınır.
Peki biz ne yapıyoruz.
Yukarıda saydığımız bakım usullerinden hepsine de sahibiz. Bize danışan, başvuran kişinin sorusu yada sorunu ne ise ona göre bir bakım usulü seçiyor ve ona göre değerlendiriyoruz.
Ama kesinlikle uzaktan telefonla anne adı ile bakım yapılmaz.
Bu yöntem halk arasında Kitaba yada Yıldızname ye bakma olarak bilinir ve gözü açık sözüm ona medyum olarak geçinen Şarlatanların insanları kandırmasından başka bir şey değildir. Düşünün anne adı Fatma olsun kendi adı Hasan olsun, bu bir örnek isimler değiştirilebilir ama bu isimlerden dünyada binlerce insan vardır. Hele de ülkemizde Arapça ve Farsça isimlerden bol miktarda bulunduğundan yeryüzündeki Müslüman ülkelerdeki aynı isim sayısını tahmin etmek çok güçtür.
Değerli Kardeşim...
Kanmayınız İnanmayınız. Telefonla isimlerinizi isteyen ve size bir şeyler söyleyenlere inanmayınız. İnsanların isimleri birbirine benzer ama kaderleri, nefisleri, duyguları, istekleri, sorunları değişiktir.​
 
Geri
Üst