Bakın giydiğiniz kürk, kullandığınız kozmetik ürünleri ne şartlarda yapılıyo

judas44

Yeni Üye
Üye
Bakın giydiğiniz kürk, kullandığınız kozmetik ürünleri ne şartlarda yapılıyo
ben de mümkün olduğunca vegan ve deney yapmayan ürünler kullanmaya çalışıyorum

Gliserinin cilde faydaları nelerdir ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Saçlarınız İçin Ne Yapıyorsunuz? Nasıl bakım Uyguluyorsunuz? Saçlarınız İçin Ne Yapıyorsunuz? Nasıl bakım Uyguluyorsunuz?
Moodhex Saç Bakım Yağı kullanan var mı? Ben badem yağı ve zeytin yağını birbirine karıştırıp banyo öncesi beslemesi için sürüyordum. Bir arkadaşım önerdi bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra 2. 3. kullanımından itibaren saçlarının...
Tüm Kadınca Konular 0
Siyah noktalar için bakım önerileri Siyah noktalar için bakım önerileri
Siyah noktalar, gözeneklerin yağ ve ölü deri ile tıkanması nedeniyle ortaya çıkan küçük şişliklerdir. Genellikle yüzde , genellikle burun üzerinde veya etrafında çok dikkat çeker, ancak sırt, göğüs, boyun, kollar ve omuzlarda da...
Güzellik ve Bakım Önerileri 0
Sivilce ve akne neden olur nasıl tedavi edilir ? Sivilce ve akne neden olur nasıl tedavi edilir ?
Sivilce söz konusu olduğunda, diyetinizin oluşumu üzerinde büyük bir etkisi vardır. Ve bunu sadece besin alımınız ile ortadan kaldıramazken, kesinlikle etkileyebilirsiniz. Beslenme alımınıza bağlı olarak, aknenin şiddeti azalabilir veya...
Güzellik ve Bakım Önerileri 1
Cilt lekelerine karşı etkili bakım önerileri Cilt lekelerine karşı etkili bakım önerileri
Etnik kökenden veya ten renginden bağımsız olarak, çoğumuz bir çeşit kahverengi veya yaşlılık lekesi geliştireceğiz. Bu lekelenmeler genellikle yüz, sırt, boyun, göğüs, omuz ve el gibi açıkta kalan cilt bölgelerinde görülür. Her kadın...
Güzellik ve Bakım Önerileri 1
Gliserinin cilde faydaları nelerdir ? Gliserinin cilde faydaları nelerdir ?
Gliserin tıbbi kullanımları ile iyi bilinir. Ancak gliserin de cilt güzelliği için çok sayıda kullanım alanına sahiptir. Bu yazıda gliserin en üst düzey cilt ve güzellik faydaları sunulmaktadır.Gliserin çoğunlukla cildinizi nemlendirmek...
Güzellik ve Bakım Önerileri 0