bakla falı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
bakla falı
fal baktır fal bakan siteler fasulye falı bakla falı fasulye bak


Kökeni Hindistan'a dayanan bir değişik çeşidi olan Bakla Falı , Avrupa'ya çingeneler kanalıyla yayılmıştır.

Bakla falı çeşitli boyutlardaki bakla, fasulye vb. hububat türlerinin kurutulmuşları ve küçük, değişik ebatlarda renkli taşlarla bakılan, kökü çok eskilere dayanan bir faldır. Genellikle çingene kadınlarının baktıkları bakla falı, yaygınlık bakımından çok bilinen bir fal türü olma özelliğini de taşır.

Fala bakmak için yer, zaman, ortam önemli değildir. Her an her yerde bakılabilir ve çok fazla bir kuralı da yoktur.

Falın bakılacağı malzemeye dokunmak ve ardından da niyet tutmak ilk şartıdır. Fal malzemesine dokunan, falı bakılacak kişinin ruhsal enerjisi, parmaklardan ve avuçlardan bakla tanelerine geçer. Bu hal fal taneleri üzerinde manyetik bir alan oluşturur.

Falcı bu bakla tanelerini hafifçe atarak onların yere saçılmalarını sağlar. Bu saçılma esnasında taneler, alanın titreşim sınırları dahilinde bilgi simgelerine göre bir diziliş yaparlar. Bundan sonrası falcının tele kinetik gücüne dayanmaktadır. O sırada da etkin bir durumda olan bu güç, şahıs, tutulan niyet ya da niyetteki olay ve şahıs’lar adına ruhsal alemle bağlantıya geçerek, simgelerle baktıran kişinin zihni arasında telepatik bağlantıyı sağlayarak falı yorumlar. İşte bu esnada fal bakan kişinin yanlış kanala girmesi ile yorumlamada yanlış bilgi vermesi baktıran kişiye yanlış bilgi aktarılmasına sebep olabilir.

Bakla falı çingeneler tarafından çok fazla ayağa düşürülmesi neticesinde de rasyonalistlerin dediği gibi basit bir iki tanenin insan yaşamını nasıl etkileyebileceği şüphesi, onu pek fazla itibar edilmeyen bir fal sınıfına sokmuştur. Yine de insanlar ara sıra eğlence olsun diye, bazen de zaman doldurmak açısından sıkça bakla falı baktırırlar.
 
Ce: bakla falı

izmir de kordon da biraz oturiim deyinn en az 3 tanesi gelr istemesende sana bakla falı bakarlarr.. çook eğlencelii oluyyoo... hele bide yanında erkek arkadaşın varsaa yandınn.. önce zorla bi güll satar.. sonra da kaçç çocukk çıkaracaksın die sölerrrlerr...
 
tavsiye ederim

ARKADAŞLAR YOK BÖYLE BİŞİİ YAAA...HERŞEYİ BİLİYOOO..ACAYİP TIRSTTIM VE ŞAŞTIM.SADECE FİNCANIMI VE İNFOMDAKİ GÖZÜMÜN RESMİNİ YOLLADIM VE HAYATIMI OKUDU..AMA MALESEF HERKESE 1 KERE:( FAL BAKTIRMAK İSTEYENLERE ADRESİ
HEMİDEEE ÜCRETSİİİSS YAŞADIIKKK
 
Geri
Üst