Balerin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balerin Patikler

Balerin Patikler

Arkadaşlar, Şişe ilmek atın. Kim ne büyüklük istiyorsa ayak altına göre ölçün. İlmekler tam ortaya kadar gelsin. vvvvv bu benim düz dediğim taraf olacak. Ona göre anlatıyorum. Attığınız ilmekleri ters olarak örün. Çevirin 2 tane arttırın. Arttırdığınız ilmekler dahil düz vvvvvvv olarak başa kadar dönün. Arkaya döndünüz. Ters bana göre o yön. Şimdi oradanda başa ters olarak gelin. 3 arttırın....
  2. Balerin

Balerin

Rüyada dans eden balerinler görmek, içinizin çoktan beri sebepsiz olarak sikildigina ve bu sikintinizin yakinda yok olacagina, feraha kavusacaginiza isarettir. Kendinizi balerin olarak bir sahnede dans ettiginizi görmeniz, uzakta bulunan sevdiklerinizden bir kimseye yakinda kavusacaginiza delalet eder.
  3. Balerin Topuzu Yapımı (resimli)

Balerin Topuzu Yapımı (resimli)

balerin topuzu balerin topuzu nasıl yapılır Topuz modelleri özellikle saçımız kirliyse ne yapacağız diye bizi düşünmekten kurtaran, temizse asil ve derli toplu durmasını sağlayan çok kullanışlı modellerdir melekler. Bu yazımızda sizlere balerin topuzu nasıl yapılır, resimlerle anlatmaya çalışacağız :) Saçlarınızı gergin toplamanızı gerektiren bir modelle şekillendirirken mutlaka...

Sayfayı Paylaş