1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0

  Balık Burcu ve 2007

  Konu, 'Balık Burcu' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Şans ve fırsatlar gezegeni bu yıl kariyer alanında önünüze büyük fırsatlar sunuyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çaba sarf etmeli ve çekingenliğinizden sıyrılmalısınız. Üstlerden destek almak kolay olacak. Ayrıca bu yıl ufuklarınızı genişleteceğiniz fırsatlar, yolculuklar ve eğitim olanakları göze çarpıyor.
  Bu yıl eylül ayına kadar olan dönemde Aslan burcundaki Satürn son iki yıldır sizi iş hayatında geliştiren tecrübelere işaret ediyor. Satürn bu süre içinde iş hayatınıza zorluklar ve büyük çabalar da getirmekte. Eylül ayına kadar iş hayatında sorumlulukların artarak devam edebileceği ve işte verimliliğinizin test edileceği koşullar ortaya çıkabilir. Yeteneklerinizi geliştirmek açısından verimli bir dönemdesiniz. Eylül kritik bir dönemin başlangıcına da işaret edecek. Bu tarihte Satürn karşıt burcunuza geçiyor.

  Bu 2.5 yıllık sürece uzun dönemde özellikle ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklardan yana gerçekçi olacağınızı görmekteyiz. Bu dönemde aynı zamanda iş hayatında yeni tecrübeler kazanacağınızı söyleyebiliriz. İlişkiler bazında eğer sorunlar varsa, bu konulara daha gerçekçi ve karar alıcı biçimde hareket edebileceksiniz. Sağlam ilişkiler daha derinleşerek ilerleyebilecek. Eşinizin, ortağınızın ya da yakın arkadaşlarınızın sorunlarıyla daha fazla ilgilenebileceksiniz.
  Uranüs'ün sürprizleri2003 yılından bu yana Uranüs burcunuzdan geçerken pek çok Balık burcu kişisine uyanışlar, heyecanlar ve daha fazla özgürlük ihtiyacı getirmekte. Uranüs bireyselleşmeyi vurgulayan, sürprizler getiren bir gezegendir. Bu sayede eski korkulardan sıyrılabileceksiniz.

  Kendinizi ortaya koyarken sezgilerinizi ve yaratıcılığınızı kullanmanız hiç de zor olmayacak. Bu dönemde aceleci kararlar alibilirsiniz. Özellikle bu etkiler 2007'de 2-9 Mart doğumlu Balıklar tarafından fazlasıyla hissedilecek. Bugünlerde doğanlar ani kararlar alarak başkalarını şaşırtacaklar.


  Uranüs'ün ani değişiklikleri yanında bu yıl Pluton son defa burcunuzla kare açı yaparak değişikliklerini tamamlıyor. Pluton yeraltının gezegenidir ve içten gelen değişimi, kendi içimizdeki gücü ortaya koymayı ve odaklanmayı anlatır. Bu yıl 17-20 Mart doğumlu olan Balıkları büyük değişimler bekliyor.
  Pluton'un getirdiği gücü ve kontrol duygusunu yapıcı yönde kullanabilirseniz iş hayatında önemli adımlar atabilirsiniz. Ancak bu dönemde mücadele ve kararlılık açısından dikkatli olmak da gerekecek.

  Şanslı alanlar: Bu yıl en çok iş hayatında şanslısınız. Jüpiter iş hayatınıza genişleme ve iyimserlik getiriyor. Bu yıl kariyer hayatınızda önemli sıçramalar yapabilirsiniz. Bazı Balıklar evlilik konusunda da iş hayatında olduğu gibi istediklerini elde edebilecekler. Eğitim, yolculuklar, yabancılarla ilgili konularda Jüpiter geniş olanaklara işaret ediyor.

  Mars'ın burcunuzdan geçeceği 6 Nisan - 15 Mayıs döneminde son derece girişimci ve cesur davanabilirsiniz. Bu dönemde atacağınız adımlarla iş hayatında etkin olabilir ve inandırıcı hareket edebilirsiniz. 24 Haziran - 7 Ağustos arasında ise grup çalışmalarında ve ortaklaşa alanlarda kendinizi ortaya koyabileceğiniz, liderlik edebileceğiniz koşullar çıkacak. Kuşkusuz 29 Eylül sonrasında yeni projeler ve özellikle aşk hayatınızda canlandırıcı deneyimler var.

  Mücadele alanları: Bu yıl işle ilgili konular eylül ayına kadar daha fazla çabalama getiriyor. İş ortamında yorucu bir dönemdesiniz. Bu çabalar sayesinde önümüzdeki yıllar için önemli bir temel atmaktasınız. Eylülden itibaren önemli değişiklikler gündeme gelecek ve özellikle evlilik, anlaşmalar ve ikili ilişkiler konularında test edileceksiniz. Bu dönemde ikili ilişkileri önemsemek ve sorumluluklardan kaçmamak gerekiyor. Eğer ikili ilişkiler ve kendinizi ortaya koyma yönünde gerginlikleriniz varsa, eylülden itibaren alacağınız eleştirilerle kendi tutumunuzu gözden geçirebilirsiniz.

  2007'de Mars'ın sert açılar kurduğu 7 Ağustos - 29 Eylül arasında ev, hayatı, yerleşime ait konular ve ailevi sorumluluklar açısından yoğun geçebilir. Bu dönemde iş hayatında sabırlı davranmak ve uzun vadeli düşünmek faydalı olacak.

  Aşk ve ilişkiler: Çok hassas, sezgisel ve sanki öte dünyadan gelen bir havaları olabilir. Balıklar sanki hayal kurmak için buradadırlar. Son derece artistik ve verimli bir zihinleri vardır. Romantizm ustası olabilirler. Hayal güçleri sayesinde sizi de büyüleyebilirler. Bununla birlikte Balıklar reddedilme duygusu ve güven eksikliğini de yoğun biçimde yaşayabilirler. Tam olarak ne istediklerinden emin olmamaları ve kendilerinden bile şüphe etmeleri ilişkilerini yıpratacak boyutlara gelebilir.
  Balık kadını: Kendine ait bir gizemi vardır ve zevkleri gelişmiş bir Balık kadını ince, duyarlı ve sanatkâr ruhludur. Çok yönlü olması onu zengin kılar. Balık bir akıl kadını değildir, ama aşırı durumlarda ayrıntıya ve eleştiriye çok fazla yönelebilir. Balık'ın korunmaya ihtiyaç gösteren ruh hali karşısında erkekler kendilerini daha güçlü hissedebilirler.

  Bu yıl aşk hayatınızda önemli sürprizler ve heyecanlar yaşanabilir. Özellikle eylül ayından sonra ilişkilerinizde ciddiyet ağırlık kazanacak. Ancak bu dönemde aşk hayatınızda daha fazla arayış ve mücadele de dikkat çekebilir.

  Venüs'ün burcunuzla uyum içinde olduğu 28 Ocak - 21 Şubat, 18 Mart - 12 Nisan, 8 Mayıs - 5 Haziran, 5 - 30 Aralık dönemlerinde aşk hayatında mutluluk çok daha kolay ve keyif verici olacak. Bu arada 6 Nisan - 15 Mayıs arasında yaşanabilecek bir beraberlik hayatınıza daha yoğun bir tutku ve heyecan getirebilir.

  Balık erkeği: Sessiz görünümüne karşın aşırılıklara gidebilecek birisidir. Eğer kendi hayatı içinde sağlam duygusal bir dayanak ve ideal bulabilmişse ilişkilerinde de o oranda olgun olacaktır, ancak çoğu genç Balık doğal olarak bu olgunluğu gösteremeyebilir. Kararlı bir tip değildir, ama başkaları tarafından anlaşılmış olmak onun için fazlasıyla öneme sahiptir. Eğer ona güvenmezseniz sonuç daha da kötü olacaktır, eğer güvenirseniz, bu onun için cesaretlendirici, olumlu bir başlangıç olacaktır

  Bu yıl aşk hayatınızda ani kararlar verebilir ve süregelen kalıpları değiştirebilirsiniz. 6 Nisan - 15 Mayıs arasında maceracı bir davranış içinde ve içinizden geldiği gibi hareket etmek isteyebilirsiniz. Ancak 7 Ağustos - 29 Eylül arasında özellikle ev hayatında daha toleranslı davranmalı ve gerginliklerin ilişkilerinizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.

  İş ve para: Bu yıl iş hayatında önemli tecrübeler ve başarılar elde edebilirsiniz. Şansınıza güvenebileceğiniz bir dönemdesiniz. Ufuklarınızı geniş tutacak ve iş hayatında yabancılarla ilgili konularda yeni fırsatlar elde edebileceksiniz. Bu yıl yolculuklar, eğitsel fırsatlar hayatınıza renk katacak. Sosyal çevrenizi genişletebilecek ilişkiler içinde olabilirsiniz. Ancak eylül ayına kadar olan dönemde daha fazla emek ve çaba da dikkat çekiyor. 6 Nisan - 15 Mayıs arasında iş alanında hızlı girişimlerle dikkat çekebilirsiniz. 7 Ağustos - 29 Eylül döneminde ise ev ve iş arasındaki sorumluluklar arasında zorlanabilirsiniz. Bu dönemde üstlerinizle ilişkilere daha sabırlı yaklaşmalısınız.

  Sağlık: Özellikle eylül ayına kadar dönemde sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz. Satürn'ün iş hayatınıza getirdiği aşırı çalışma bedensel açıdan yorgunluklara neden olabilir. 6 Nisan - 15 Mayıs arasında fiziksel riskli işlerden kaçınmak faydalı olabilir. 7 Ağustos - 29 Eylül döneminde ise sinirsel gerginlikler yüzünden zorlanabilirsiniz. Balık burcunun ilk on gününde doğanlar sonbahar aylarında bedensel dayanıklılıklarını daha yüksek tutmak için çalışmalılar.

  Merkür'ün etkisi: İletişim, hareket ve anlaşmaları temsil eden Merkür bu yıl 14 Şubat - 8 Mart, 16 Haziran - 10 Temmuz, 12 Ekim - 2 Kasım tarihleri arasında geri hareket yapacak. Bu dönemlerde önemli iş bağlantıları, iletişim, hareket ve yolculuklarda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Verilen sözler yerine getirilmeyebilir. Merkür şubat ayında burcunuzda geri gideceği için bu dönemde yeni girişimlerin tam olarak ortaya konamaması ya da ani düşünce değişikliklerine gidilebilir. Merkür geri giderken önemli anlaşmalar yapmaktan uzak durmak daha kazançlıdır. Bu dönemde acele karar vermemelisiniz.

  Tutulmalar: 2007'de Güneş tutulmaları 19 Mart'ta burcunuzda, 11 Eylül'de ise karşıt burcunuz Başak'ta gerçekleşecek. Mart ayındaki tutulma döneminde kişisel konularda sürprizlerle karşılaşabilir ve hedeflerinizi yenileyebilirsiniz. Ortaklaşa çalışmalar ve gruplarla ilgili konular pozitif açılımlar getirebilir. Ancak eylül ayındaki tutulma döneminde ikili ilişkilere ve ortaklıklara daha özenli yaklaşmak gerekebilir.

  2007'de en iyi ilişkiler :
  Balık - Yengeç, Balık - Yay
  2007'de en zor ilişkiler :
  Balık - Başak


   
Balık Burcu ve 2007 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Balık burcu ve sağlık

  Balık burcu ve sağlık

  Balık burcu ayakları yönetir. Birazcık sıkan bir ayakkabı bile Balıkları hasta edebilir. Uyuşturucu maddelere dayanıksızdırlar. Bu yüzden ilaçlara karşı hassastırlar. Balık burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: Doğum haritasında Balık burcu yükselen kişiler genellikle kısa boylu ya da orta boylu olurlar. Bedenleri tıknaz, kol ve bacakları kısadır. Soluk tenli, açık kahve rengi saçlı,...
 2. balık burcu ve aşk onunla uyumlumusunuz??

  balık burcu ve aşk onunla uyumlumusunuz??

  BALIK - KOÇ : Çiftlerin uyuşmadığı bir beraberlik. BALIK - BOĞA : Mutlu ve uyumlu bir beraberlik. BALIK - İKİZLER : Zor bir ilişki. Birbirlerinin duygularını tatmin edemezler. BALIK - YENGEÇ : Birbirlerini anlayan çiftlerin beraberliği. BALIK - ASLAN : Sorunlu ve mutsuz bir beraberlik. BALIK - BAŞAK : Birbirlerini anlamakta zorlanırlar. Sorunlu bir beraberlik. BALIK - TERAZİ :...
 3. Balık Burcu ve Özellikleri

  Balık Burcu ve Özellikleri

  balık burcu yıldıznamesi Anahtar kelime: Hayal kurmak Şifre: Kendimi bir hayal ya da ideale adamalı ve onun gerçekleşmesi için uğraşmalıyım. İlke: Birlik Olumlu uygulaması: Merhamet Olumsuz uygulaması: Kendini kurban etmek. Özellikleri: Duygusal, hassas, anlayışlı, merhametli, fedakar, verici, yumuşak, romantik, hayal gücü kuvvetli, idealist, gizemli, sezgisel, telepatik, spiritüel,...
 4. Balık burcu aşk ve tutku rehberi!

  Balık burcu aşk ve tutku rehberi!

  balık meleklerine :) Balık- Koç Sert Koç erkeği sizin yanınızda sakinleşiyor ve yumuşak yönünü gösteriyor. Elektriğiniz öyle iyi ki yataktan günlerce çıkamayabilirsiniz. Balık- Boğa Akıllı,yumuşak kalpli ve ihtiyaçlarınıza karşı duyarlı bu erkek size aradığınız her şeyi verebilir. Yatakta ise tek kelimeyle harikalar yaratır. Balık- İkizler Espri anlayışınız ve hayal...
 5. balık ve kova burcu erkeğini etkilemek için...

  balık ve kova burcu erkeğini etkilemek için...

  balık burcu erkeğini etkilemek evet melişlerim sevdiğiniz erkek balık burcu ve kova burcundan mı onu etkilemek mi istiyorsunuz alın size araştırdıgım tüyolar.... BALIK ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI İşte gerçek Kazanova!.. Cömert bir aşık, her an romantizmin doruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin bir aşka ve sekste düşleyemediğiniz rüyaları yaşamak istiyorsanız onu elde...

Sayfayı Paylaş