Balık Yağının Faydası

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Balık Yağının Faydası
balik yaginin faydalari balık yağı faydaları balık yağının faydaları omega 3 fish oil
Araştırmalar, bol miktarda “Omega 3″ içeren balık yağının, çocukların zihinsel gelişimlerinde önemli bir rol oynadığını hatta sınav başarılarını artırdığını ortaya koyuyor. 15-16 yaş arası 184 öğrenciye 12 hafta boyunca balık yağı kapsülleri veren İngiliz araştırmacılar, aldıkları sonucu şöyle özetliyor: “Derslerinde iyi not alanların oranı yüzde 24′ten, 34′e yükseldi!”
Önerilen Balık Yağları:Ocean Fish Oil -
Ocean® Fish Oil Omega-3 (balık yağı) yağ oranı yüksek kuzeydeki derin su balıklarından moleküler teknoloji ile elde edilmiştir. İçim kolaylığı sağlamak için özel deodorizasyon tekniği kullanılmış ve doğal limon aromasıyla tatlandırılmıştır.Ocean® Fish Oil yüksek oranda EPA ve DHA omega-3 yağ asitlerini içermektedir.
Oromega 3 -
Oromega 3® balık yağını sağlıklı bir yaşam için her yaş grubundan insanlar güvenle kullanabilir. Oromega 3® balık yağı vücudun birçok hayati fonksiyonunda koruyucu rol oynamaktadır. Oromega 3® yağlı balıkların düzenli tüketilmediği durumlarda sağlıklı vücut ve zihin gelişimi için diyete destek olarak kullanılır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst