balinaymışım

melegim

Yeni Üye
Üye
balinaymışım
yaa bu bölüm iyi oldu sağol m.c.

dünden berii sinir olduğum bir gerçek var evet haklı olabilerler :noidea:ama ne yapayımm killoluyum
sağolsun arkadaşım beni balinaya benzettı
dünden beri bu söz beiii çıldırttı
:scared:

Ce: balinaymışım

:D:D anaaaaaaaam halt etmiş onlar halt, biraz irisin hepsi bu :D:D yanin heralde öyledir zuhahahaha

Yav oynamıyorum bee benden yıkamacı olmaz... dur bi daha deniiim :D:D

Sen varya sen, bitanesin sen, bu sitenin gülüsün vallla diyorum... yani onu diyen Türk Tarih ve Dil Kurumu'na inat kurmuştur o cümleyi.. Seni çekemiştir. Çitozun tekidir yaw :D:D

Deneme deneme breyk breyk

Abla 7 ytl alim iç dış yıkadık yaw :D:D

:smokin:sağol patroncumm morelim düzeldii yavvv koptum:pound: ben burdaa arkadaşımm duy sesimi :clap2:sen benii bitiremessin yafrummm evet sıradaki gelsin ben bunu baya sevdim valla:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

De sen bizim 7 ytl yi ödemedin ablacım bi daha yapmıyorum yıkamıyorum abi o hoooo

:D:D

melo sen arkadaşııına bakma.hem sen balinada olsan o alımın o dişiliğin o zekan o başarın o gözlerin o zerafetin herşeye bedel :Cool2:
sen birtanesin sen mükemmel bir ajansın sen zeki bir yöneticisin sen adın gibi hem gül hemde meleksin ne diyim işte sen bir melo'sunya :kiss:

SEN UĞRUNA ÖLÜNECEK KADINSIN

:thumb: :thumb: :thumb:

:peace: :peace: :peace: :peace:

Moderatör tarafında düzenlendi:

:D:D la rüyam sen doğuştan Yıkamacısın :D:D mannnnyak yıkıyorsun yağlıyorsun derinlemesine nifus ediyorsun... Sende bi tanesin iyiki bi tanesin iki tane olsan dükkanı kapatırdık :D:D:D:D

Yıkamacılaaaaaaaar :D:D:D:D

ruyaammmmm :clapping: sen var yaaa süpersin bee anam :)ben şimdi varyaa öyle çoştumkii of be of sağol bidanemmmm sende mükemmel bir adminsin arkadaşsın dostsun

:D:D la rüyam sen doğuştan Yıkamacısın :D:D mannnnyak yıkıyorsun yağlıyorsun derinlemesine nifus ediyorsun... Sende bi tanesin iyiki bi tanesin iki tane olsan dükkanı kapatırdık :D:D:D:D

Yıkamacılaaaaaaaar :D:D:D:D

eee kimin yolundayım :peace:ama daha senin gibi olmam için çok çalışmam lazım çookkkk baksana sen eleştirirkende yağlıyorsun :pound: beni eleştirirken bir yandanda yağlaman çok hoşuma gitti :peace: :pound:daha senden öğreneceğim çok şey var :pound:

yıkama yağlama L.T.D şirketi M.C :pound:

ehheueheu melek sen ince zarif hoş bi hatunsun. sana balina diyenler utansın. sana balina diyip hayattan küstürmek isteyen yegane düşmanın köpekbalıklarıdır bunu sakın unutma. Sen güzelliğinle zarifliğinle kalbimizin melegisin :) boşver sen gerisini :D:D

meleğim üzme kendini onu söyleyen halt etmiş biraz balık etlisin ama oda sana çok yakışıyo zaten sen en zeki en masum en çekici en melek meleksin bunlarda balık etli olmanı göstermiyo o söyleyeni getir ben düverim terbiyesizi sen sitenin bitanecik meleğisin hepimizin hedefi senin gibi olmak:yahoo::yahoo::yahoo:

Geri