Balmumu ünlüler:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Balmumu

  Balmumu

  Bakınız; Arı.Rüyada balmumu paradır.Rüyada balmumu görmek hastalikla yorum-lanir. Rüyanizda balmumu erittiginizi veya eriyen balmumu ile döküm yaptiginizi görmeniz, hafif bir hastalik geçireceginize isarettir. Balmumu satin aldiginizi görmek, çoktan beri unuttugu-nuz dostlarinizin size dargin olduklarina ve onlarin gönlünü almaya çalismaniz gerektigine delalet eder.
 2. Beyaz'ın balmumu yapılacak

  Beyaz'ın balmumu yapılacak

  beyaz balmumu ünlü şovmen gençkızların sevgilisi Beyazıt Öztürk'ün balmumu yapılacakmış işte o haber..... (eminim kızlar o balmumunu yerler ham yaparlar :D:D ) HEYKELİ DİKİLECEK ÜNLÜ ŞOVMEN BEYAZIT ÖZTÜRK'ÜN BALMUMUNDAN HEYKELİ YAPILCAK Şovmen Beyaz, Eskişehir Odunpazarı Lions Kulübü'nün düzenlediği 'Zirvedekiler 2008' ödül törenine katıldı. Törende Beyazıt Öztürk'e onur ödülü veren...
 3. ''Allah Balmumu İsteyene Balmumu,Yağ Mumu İsteyene Yağ Mumu verir'' Atasözünü Anlamı'

  ''Allah Balmumu İsteyene Balmumu,Yağ Mumu İsteyene Yağ Mumu verir'' Atasözünü Anlamı'

  allah balmumu isteyene balmumu yağ mumu isteyene yağ mumu verir, atasözü, anlamı, manası, ne demek, ile ilgili bilgiler burada melekler ''Allah balmumu isteyene balmumu,yağ mumu isteyene yağ mumu verir'' atasözü herkesin niyetini gösteren bir atasözüdür melekler :) Yani insan neye niyet eder gönlünden ne geçirirse Allah ta onun o niyetine göre karşılığını verir demektir.
 4. Balmumu Yapıştırmak Deyiminin Anlamı Nedir

  Balmumu Yapıştırmak Deyiminin Anlamı Nedir

  Balmumu Yapıştırmak Deyiminin Anlamı Nedir lütfen anlamını biliyorsanız yazın kızlar.

Sayfayı Paylaş