Bana Kadın Olduğumu Gösterirmisin

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bana Kadın Olduğumu Gösterirmisin
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize ulasabilirsiniz.
Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kadın olduğumuzu ne zaman anlarız hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kadınların Müzdarip Olduğu Hastalıklar Kadınların Müzdarip Olduğu Hastalıklar
kadınların hastalıkları kadın hastalıkları Daha ziyade kadınların müzdarip oldukları ve kadınlarda sık görülen hastalıklardan bahsetmek istiyoruz sizlere melekler. Eğer bu hastalıklar hakkında bilinçlenirsek, kendimizi daha iyi koruruz...
Kadın Hastalıkları 0
Kadınların en çok mutlu olduğu yaş Kadınların en çok mutlu olduğu yaş
28 yaşında olmak Az önce ki bir yazımızda "bu devirde mutluluk zor iş" demiştik. Zira bununlada yetinmeyip "neden mutluluk zorlaştı" diye bir araştırma yaptık. Bir kadın sitesi olarak, elbette ki kadın mutluluğu üzerine araştırdık :) Nihayetinde...
Kadınca 2
Kadınların Erkeklerden Üstün Olduğu 10 Alan Kadınların Erkeklerden Üstün Olduğu 10 Alan
kadınlar erkeklerden üstündür kadınların erkeklerden üstünlüğü kadının erkekten üstünlüğü erkeklerin kadınlardan Bana göre kadınlar her alanda erkeklerden üstün ama 10 alandaki üstünlüğü araştırmalarla kanıtlanmış :tik: 1-YATIRIM...
Kadınca 7
Şişman kadınların fazla olduğu ülkeler Şişman kadınların fazla olduğu ülkeler
78715 Obeizte günümüzün vebası. Tüm dünya ülkeleri bu durumla savaşıyor. Reklamlar afişler söyleşiler her şey obezite ile savaşmak için. Obezite genelde genetik olmakla birlikte ; hormonal bozukluk, hazır yemek...
Herşeyin başı sağlık ! 2
Kadın olduğumuzu ne zaman anlarız Kadın olduğumuzu ne zaman anlarız
Bir kadın ne zaman anlar hayatını yalnız yaşayabileceğini ve bunun bir kabus olmadığını? Bir kadın ne zaman anlar yaşı yirmide olsa, bakire de olsa “kız” değil ama genç bir kadın olduğunu; “kız” kelimesinin genç...
Kadınlar 0