bana kızmayın olarmı?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızmayın ne yapim zekiliğim tuttu

kızmayın ne yapim zekiliğim tuttu

1- B - İ - Ü - D - ? 8 A, B, C, D VE E birbirlerinden ve sıfırdan farklı tamsayılardır.? yerine ne gelmeli 2- Sadece bir tek kibritiniz var, içinde bir gaz lambası, bir gaz sobası,ve birde mum bulunan karanlık ve soğuk bir odaya girdiniz... Önce hangisini yakarsınız 3- ABCDE x 4 = EDCBA ise A=? B=? C=? D=? E=? A,B,C,D,E YERİNE NE GELMELİ?
  2. Adminler kızmayın...:))

Adminler kızmayın...:))

Adminin ( Yönetici ) şifresi elinize geçse ilk ne yapardınız??? Fikirleri alayım....:D
  3. yuh bana..

yuh bana..

çok utandım şimdi kendimden ve sizlerden :S ama içimde tutamıcam yoksa çatlıcam.. eniştem teysemi başka bi kadınla aldatıordu bunu ilk baştan beri biliyordum o kadının ismiyle benim ismim aynı oldugu için enişte bey bi iki kes bana yollamıştı o belden aşagı msjları gerçi farkında bile deıiil.. o ayrı konu.. bir gün çok kızdım enişteme ve olayı anlattım oda sus payı ne istersin gibi bir...
  4. kızmayın ne olur zina yaptığın erkekle evlenmek

kızmayın ne olur zina yaptığın erkekle evlenmek

zina yaptığın kişiyle evlenmek zina yapılan kişiyle evlenmek erkek arkadaşımla birlikte oldum ama pişman değilim..lütfen kızmayın bana..5senedir birlikteyiz.seneye evleicez inşallah nişanlıyız,çok güzel bir duygu....yorumlarınızı beklıyorum
  5. !! Lütfen Kızmayın Melekler, Yardımınıza ÇOOOK İhtiyacım Var..!

!! Lütfen Kızmayın Melekler, Yardımınıza ÇOOOK İhtiyacım Var..!

Öncelikle 17 yaşında bir kızım. Obsesif Kompulsif ve panikatak rahatsızlığımdan ötürü farklı 2 ilaçla tedavi görüyorum. Anlatacağım şeylerin çok yanlış olduğunun bilincindeyim ve inanın bana bir daha asla, böyle boyumdan büyük bir işe kalkışmayacağım. Zaten nasıl böyle bir hata yaptım onuda bilemiyorum... O yüzden lütfen, yalvarırım size bana yardımcı olun. Yargılamadan önce lütfen...

Sayfayı Paylaş