bangkok turları

DarkAngeL

DarkAngeL

*MaWinin kankası
Üye
bangkok turları
bangkok turları bankong turları bangkok tan ne alınır ne alınır bangkoktan
Bangkok Turları

Yıl boyunca

1. sınıf otellerde 3 gece oda
kahvaltı konaklama,
Gidiş/dönüş Havalimanı transferleri,
Havalimanında karşılama ve asistanlık hizmeti
İstanbul-Bangkok-İstanbul arası
tarifeli havayolları ile uçuş
Çift Kişilik odada
kişi başı sadece:


499.- Euro 'dan
Başlayan Fiyatlarla
1.GÜN İSTANBUL- BANGKOK
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde havayolları kontuarında işlemlerin yapılması ve tarifeli uçuş ile hareket. Yolda kısa bir aktarmadan sonra Bangkok'a uçuş.

2.GÜN İSTANBUL- BANGKOK
Sabah Bangkok'a varış. Varışı takiben özel araç ile otelimize transfer. Öğlene kadar dinlenmek için boş zaman. Öğleden sonra isteyen yolcularımız için extra Kanal turu düzenlenebilir. Bu turda Bangkok'u ikiye ayıran Krallar Nehri'nden başlayarak, şehrin eski yerleşim bölgesi olan tarafına teknelerimizle geçiyoruz. Kanalların üstünde kurulu evlerin arasından geçerken Bangkok'a neden doğunun Venedik'i dendiğini daha iyi anlayacaksınız. Yerel halkın yaşamını yakından görebilmeniz için çok iyi bir fırsat. Geceleme Otelimizde.

3.GÜN İSTANBUL- BANGKOK
Sabah otelinizde alınacak kahvaltının ardından yarım gün şehir turu için otelden ayrılıyoruz. Bu turda Bangkok'ta mutlaka görülmesi gereken; Altın Buda heykeli, Kraliyet Tapınağı görülecek yerler arasında. Öğleden sonra alışveriş için bolca zaman.

4.GÜN İSTANBUL- BANGKOK
Sabah otelinizde alınacak kahvaltının ardından bütün günü kendinize ayırabilir veya Bangkok'taki görevli arkadaşlarımızdan çevre turları ve görülecek yerler konularında bilgi alabilirsiniz.

5.GÜN İSTANBUL- BANGKOK - İSTANBUL
Sabah erken kahvaltının ardından alana transfer ve tarifeli sefer ile Bangkok'tan dönüş uçuşu. Sabah aktarmanın ardından İstanbul'a hareket ve varış.
Tur bedeli:
: 499 Euro iki kişilik odada kişi başı Tek kişi farkı
:
80 Euro
Vergiler
:
175 Euro
 
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Cevap: bangkok turları

paylaşımın için teşekkürler canım
 

Benzer İçerikler

Üst