1. CaRiZmA

  CaRiZmA Vip Melek Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.211
  Beğenilen Mesajlar:
  44
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Stuttgart/SIVAS

  Bankamatikle karakter cözülür

  Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

  ANLAMSIZLAR: bankamatik kuyruğuna girerler ama o kuyruğa ne amaçla girdikleri belirsizdir.sıra kendilerine geldiklerinde kartlarını sokarlar,ekran şifre sorunca şifre sözcüğüyle ilk defa karşılaşmış gibi şaşırırlar.Sonraki aşamalarda hipnonizma olmuş gibi ekrandaki menüye dakikalarca bakarlar,parmakları tam bir yere basacakken başka bir yere gider ama hiçbiryere basmazlar.en sonunda yanlış yere basarlar.
  KARASIZLAR: ne işlem yapacağına emin olmadan kartı sokan, sıra işlem başlatmaya gelincede akla karayı seçen hatta onuda seçemeyen tiplerdir.Bakiyeye mi baksam havale mi yapsam derken sırada bekleyenler havale geçirir.

  ISRARCILAR: en nefret ettikleri yazı BU BANKAMATİK ŞU ANDA HİZMET DIŞIDIR ve benzeri yazılardır.ilerlemiş vakaları bankamatiği tekmelerlerse çalışacağına inanırlar.

  DÖRT İŞLEMCİLER: en sinir bozucu tiplerdir.bir kartla işlerini bitirirler ve bir başka kart çıkarırlar sonra bir tane daha.başkalarının kartlarıyla kuyrukta sizi ağaç ederler.

  ŞÜPHECİLER: bu tipler arkalarındaki her kişinin şifrelerini öğrenmek isteyen sanayi casusu olduğunu zannederler.Şifrelerini yazmak için bütün gövdeleriyle ekranın önünü kapatır,yan gözle arkadakinin şifresine bakıp bakmadığın ı kontrol eder.ne olur ne olmaz diye her işlemden sonra şifrelerini değiştirirler.

  ÇAPKINLAR: hesap bakiyeleri bakiredir ama onlar yinede para çekecekmiş gibi sıraya girerle.mekana yaklaşan güzel bir kız görürlerse yüksek sesle NEE BU ALET TEK SEFERDE 5.000,00 YTL VER MİYOR MU YAA? akılları sıra kızın dikkatini çekmeye çalışırlar.

  İLK KULLANICILAR: çok fecidir çoook.. genellikle teyze ve yaşlı amcalar arasından çıkarlar.yanlış kartı sokarlar,doğrusunu güç bela bulurlar ama bu defada kartı yanlış tarafından sokarlar,dokunmatik ekrana uzaylı görmüş gibi bakarlar.Sonunda insafa gelip, arkadakilerden yardım istemeyi akıl ederler.

  MÜZMİN HUZURSUZLAR: öndeki kişi daha kartını sokarken oflamaya başlarlar.Niyetleri öndeki kişiyi baskı altına almak ve işini bitiremeden kaçırtmak sıranın kendisine gelmesini sağlamaktır.Sıra kendisine geldiğinde arkadaki kişi aynı şeyi yaparsa arıza çıkarırlar.

  takil.net
   
 2. NuRoVSkİ

  NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Kasım 2007
  Mesajlar:
  3.006
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankaradan bı adet meleğim:)
  Cevap: Bankamatikle karakter cözülür
  MÜZMİN HUZURSUZLAR: öndeki kişi daha kartını sokarken oflamaya başlarlar.Niyetleri öndeki kişiyi baskı altına almak ve işini bitiremeden kaçırtmak sıranın kendisine gelmesini sağlamaktır.Sıra kendisine geldiğinde arkadaki kişi aynı şeyi yaparsa arıza çıkarırlar.


  bu tıpleme yuzunden bı gun bankamatıkte katıl olucam:D:hhh::hhh::hhh:
  emegıne saglık
   
Bankamatikle karakter cözülür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Karakter

  Karakter

  Karakter terimi bazan kişilikle (bkz.) eş anlamda kullanılır, fakat daha dar bir anlamda, kişiliğin başkaları tarafından, sosyal, etik veya moral kriterlerle ilgili olarak değerlendirilen görünüşleri anlamına gelir. Böylece, bir kişinin karakter yapısı, o kişinin sosyal ortama uyum biçimini belirleyen nispeten dengeli, belirli, organize ve integre güdüler, tutumlar, değerler, savunma...
 2. Gaz sorunu nasil cözülür?

  Gaz sorunu nasil cözülür?

  gaz sorunu nasıl giderilir gaz sorunu nasıl çözülür bebeklerde çözülür bebeklerde problemi problemi Yemek seçimleriniz mide ve bağırsak sisteminizi etkiler. Öğün sayısı azalıp, öğünlerde yenilen besin miktarlarının artması, midede hassasiyet yaratabilir. Mide ve bağırsak sisteminizi rahatlatacak öneriler Aşırı sıcak ve soğuk gıdalar yemeyin. Yemek esnasında çok sıcak ve soğuk asitli...
 3. bankamatikte kadın/ erkek

  bankamatikte kadın/ erkek

  Aradaki fark Erkek 1. Bankamatigin onune park et. 2. Karti sok. 3. Sifreyi gir, islemi yap. 4. Parayi, karti ve makbuzu al. Kadin 1. Bankamatigin onune park et. 2. Dikiz aynasinda makyajina bak. 3. Kontagi kapat. 4. Kontak anahtarini cantaya at. 5. Bankamatigin onunde cantada cuzdan ara. 6. Karti sok. 7. Cantanin icinde PIN numarasi yazan kagit parcasini ara. 8. PIN numarasini gir. 9....
 4. karakteriniz

  karakteriniz

  ayin kacinda dogdunuz? bu sayi sizin karakter numaranizi belirler, mesela ayin 5 inde dogduysaniz siz 5 insanisiniz. ayin 11 inde dogduysaniz (1+1) 2 insanisiniz .... buna göre sizin özellikleriniz belirlenebiliyor.... iste numaralara göre karakteriniz: Sayi 1: özü: yaratici elemti: hava - lider - ucucu - parlak - neseli...
 5. Karakterini belirle

  Karakterini belirle

  Nasıl birisisin? Vırvırcı, sakin, sabırsız... Hangisi? Yuvarlanıp gidenlerden misiniz, yoksa limitsiz yaşayanlardan mı? Testi çözün karakterinizi öğrenin! 1. Ailenizle çıkacağınız Mavi Yolculuk gezisi şiddetli fırtına yüzünden iptal oldu. Tepkiniz... a) Ailenizin duyacağı şekilde odanızın kapısını hızla çarparak kapatırsınız ve bütün gün odadan çıkmazsınız b) Okul açıldığında, bronz tenli...

Sayfayı Paylaş