Etiketler:
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Banyo Keyfi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

Banyo Keyfi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küvet, jakuzi ve havuz keyfi..

küvet, jakuzi ve havuz keyfi..

jakuzi nasıl çalıştırılır
  2. barbekü keyfi

barbekü keyfi

Bahçede barbekü keyfi Havaların ısınmasıyla birlikte barbekü partileri de hafta sonlarının değişmez keyifleri arasında yerini almaya başladı. Campingaz'ın 'Expert 2 Advantage' adlı modern barbeküleri ise bu partilerin vazgeçilmezi olmaya aday. Ürün, dumansız ve alevsiz ızgara yapmanızı sağlıyor.
  3. Mangal Keyfi..

Mangal Keyfi..

mangal için gerekli malzemeler hamilelikte mangal malzemeleri malzemesi Mangal : Bu aktivite esnasında, bir erkeğin gerçek mutfak hünerine tanıklık ederiz. Bir erkek, mangal başına geçmek için gönüllü olduğunda, aşağıda detaylandırılan bir seri olay yaşanır: ERKEK 1. Erkek mangalı ve mangal kömürünü çıkartır. KADIN 2. Kadın ızgarayı temizler. 3. Kadın bakkala gider. 4. Kadın kasaba...
  4. Deniz manzaralı banyo keyfi:)

Deniz manzaralı banyo keyfi:)

Banyo dekorasyonu Banyo dekorasyon örnekleri Bu banyo dekorasyonu çok güzel ama küvetin yeri daha bir güzel. Deniz manzarası karşısında çay içtim ama hiç yıkanmamıştım. eğer yıkanırken kimse gözetlemeyecekse manzara eşliğinde banyo keyfini küvete su doldurup yapmak fena bir his olmasa gerek.
  5. Rüyasını bile göremeyeceğim bir küvet keyfi

Rüyasını bile göremeyeceğim bir küvet keyfi

Manzaralı banyo örnekleri Deniz manzaralı banyo dekorasyonu Bu deniz manzaralı küvette yıkanmak cesaret ister. Hep bikini ile yıkanırım heralde:) Ama açık havada deniz manzarası eşliğinde duş almak keyifli bir duygu olsa gerek. Ama ben gözetleniyorum duygusu ile rahat edemem ya.

Sayfayı Paylaş