Banyolarda keyifli dekorasyon önerileri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Banyolarda keyifli dekorasyon önerileri
Banyo dekorasyonlarının keyiflisi de mi oluyor diyenlerinizin olabileceği bir başlık ile karşınızdayım. Meleklermekanı takipçilerim hepinize selamlar. Banyo dekorlarını yeni bir bakış ile selamlamak isteyenler için buradayım. Son derece rahat ve keyifli banyo dekoru fikrini hayata geçirmek isteyenler için eklediğim resimler ve tavsiyelerim ile başlayalım dekor yeniliklere hanımlar.

4.jpg


Banyolarda rahatlık kimileri için iç ferahlatıcı bir görünüm ile gelirken kimileri için ise uzun uzadıya temizliğin keyfini çıkarabileceği bir küvet tercihi ile gerçekleşebilmektedir. Üstteki modern görünümlü beyaz banyo küveti modeli gibi banyo küvetleri ile banyo dekorasyonlarında yeni görünümler elde edebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Banyo dekorasyonlarınızda jakuzi ve geniş alan sunan küvet tasarımları küveti doldurup suyun huzurunu iliklerine kadar hissetmek isteyenler için tercih olabilecek en doğru değişim olsa gerek. Geniş ya da dar banyo dekorlarında kolaylıkla yerleştirilebilecek küvetler ya da gömme küvetler ile çoğu kişinin yüzünden gülümseme ile çıkabileceği bir banyosu olabilecektir.

26-Heather-Kirk-Riley.jpg


Duşakabinler de banyolarda ayakta banyo keyfini yaşamak isteyenler için geliştirilen modellerdir. Hele bir de duş özelliği ile üstten akan suyun altında kendini ferahlatarak banyosunu tamamlamak isteyenler için dar banyolarda köşeye konularak geniş banyolarda ise banyodaki her malzemenin düzenine göre uygun yer seçilip şekli de dekora uyum sağlayacak tarzda seçilerek yenilik elde edilebilir.

banyo-dekorasyon-onerileri-kuvet-3.jpg


Geniş bir banyoda rahatlığı sunacak dekor ayrıntıları arasında bulunan beyaz küvetler, klozetler, banyo dolapları gibi seçenekler ile banyo dekorunda ferahlığı kendiliğinden yakalama şansınız olabilecektir.

banyo-dekorasyon-ornekleri.jpg


Üstteki banyo dekorunda fayanslar ile dikkat çekicilik elde edilmeye çalışılırken aydınlığı sağlayıcı açık renk kullanım ile banyolarda geçirilen zaman kıymetlenebilmektedir.

Modern-banyolar.jpg


Romantik kişilikli baylar ve bayanlar sizleri de unutmadım bu yazımda:D Romantizmi sonuna kadar yaşayabileceğiniz mumların yer aldığı ve hoş kokulara yer verebileceğiniz mumlarla elde edeceğiniz aydınlatma ile banyo saatleriniz hiç bitmesin isteyeceksiniz. Banyolarınızdaki lavabo tasarımlarından tutunda banyo dolabı ya da gömme küvet modellerine kadar her ayrıntıyı göz önüne alabileceğiniz çeşitli banyo dekor unsurları ile yepyeni bir banyo ile yeni bir yıla başlamaya var mısınız? O halde haydi iş başına:D
 
Üst