Banyonuz için öneriler

Banyonuz için öneriler
Banyolarımızın şıklığı için bu önerilere bi göz atın meleklerim...


Şık vitrifiye takımları tasarım dolaplar ve farklı aksesuarlarla banyonuza stil katabilirsiniz. Ama doğru adresleri bilmeniz gerek. Dilediğiniz stili yaratabilmeniz için size uygun bütçeli dört farklı seçenek...
Renklendirin
Banyonuzda biraz hareket için seramik yer karolarını kendinden desenli ya da dokulu modellerden seçebilirsiniz. Ayrıca bu tarz seramikler özel dokuları sayesinde ıslak zeminde kaydırmıyor.

Farklılık katın
Banyonuzda geometrik formlardan hoşlanıyorsanız bunu aksesuar seçimlerinize de yansıtabilirsiniz. Cam tablalı ve krom detaylı bu tartı farklı tasarımı ile banyonuza şıklık katabilir.

Fonksiyonel tasarım
ET duş kitindeki hidromasaj jetlerinin yedi fonksiyon sayesinde sırt ve boyun bölgesine ayrı ayrı masajı yapma lüksüne de sahipsiniz. Her bölümü ayrıca yönlendirilebilen duş kiti kireç kırıcı ve kolay temizlenebilme özellikleri ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Deniz esintisi için
Küçük bir kaseye yerleştireceğiniz kokulu sabunlar banyonuzda ferahlık ve tazelik hissi yaratır. Aralara serpiştireceğiniz deniz kabukları ile banyonuzda deniz esintisini her zaman hissedebilirsiniz.

 
Üst