bari siz şımartın

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
bari siz şımartın
arabam 60 model şarkısı arabam 60 model sözleri şarkı sözü ah

yaa eşim gün geçtikçe odunlaşıyor monotonlaşıyoruz....offffffffff

ne ilgi ne alaka hiç birşey yok...sabahtan akşama kadar evdeyim yemek temizlik....çocuk..vs..derken akşam oluyor...hiç komşumda yok olanalrında hepsi iş kadını canım..bir tane tek var apartmanda oda evde çocuk bakıyor ve yaşıtım deeğil ...zaten yabancı bie şehirdeyim yol bilmem iz bilmem..off yha bunaldımm sıkıldım...eşim doğum günümü hatırlamadı yılbaşımız berbat geçtii...aman özel gün die bişede kalmadı umudum özel günlerde hatırlanmaktı emme oda olmuyoo...off neysee...

gidecek yerim var diyeeck sözüm mü var bunu eller anlamazzzzz şımartılmaya ihtiyacımm varrrrr

:yahoo::yahoo:aaaaaaaaaaaaaa

Cevap: bari siz şımartın

aaaaaaaaaaaaaaaaa bebisim biz ne günü duruyoruz ya seni bize bıraksın o kociş ben onun yerine de yirim seni hammmmmmmmm :f060: sen bu mekanın mechulu bidenesi dadlusu ballusu :f060: sekeri vazgecilmez cikolatasısın :kiss: meleksin sen ayol var mı ötesi :ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd: bitanem sakin üzme kendini hersey düzelecek kacırcam seni haydeee atla gidiyoz :m0rphine: arabam 60 model ah arabam 60 model :ohh:

bidenem dadlummmmm sen bu kadarcı şeyleri niye takıyosun düzelir aaaaa
hem bis ne güne duruyoz canım:ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd:
senin gibi şen şakrak bi insana yakışıyo mu kıs sen buranın neşe kaynağısın

:party::party:

hadi hadi canlan biraz :kiss::kiss::kiss:

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

aaaaaaaaaaaaaaaaa bebisim biz ne günü duruyoruz ya seni bize bıraksın o kociş ben onun yerine de yirim seni hammmmmmmmm :f060: sen bu mekanın mechulu bidenesi dadlusu ballusu :f060: sekeri vazgecilmez cikolatasısın :kiss: meleksin sen ayol var mı ötesi :ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd: bitanem sakin üzme kendini hersey düzelecek kacırcam seni haydeee atla gidiyoz :m0rphine: arabam 60 model ah arabam 60 model :ohh:

uyyyyy meçhul kurban olsun sana teşşekürler bidenemmm..valla keyiflendim hee...bu arada 60 modele binmem ben :seker:canımsın yha çok sağollllll.....meleğummmm

bidenem dadlummmmm sen bu kadarcı şeyleri niye takıyosun düzelir aaaaa
hem bis ne güne duruyoz canım:ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd:
senin gibi şen şakrak bi insana yakışıyo mu kıs sen buranın neşe kaynağısın

:party::party:

hadi hadi canlan biraz :kiss::kiss::kiss:

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

vayyy bee ben haaaa:Dayyyy canımsın yha sağoll finduğuummm benimm....resimede bayıldım valla yha süpersin hee...teşşekkür ederim hepinizeeee...iyiki varsınız lemm...seviyomm ulem sizii bennnn:second::second::second::second:

Oyyyyy kuzum ben yokken neler oluyor buralarda. Çok uzak kalıyorum ben. Sen o kocayı yolla bana ben abla olarak inceltirim onu merak etme nasıl üzermiş benim nazlı kızımı. Üzülme bitanem uzak olsakta kalbimiz seninle. Sen bu sitenin biricik gülüsün. Bu arada doğum gününü bende kaçırmışım malesef. Yeni yaşın hayırlı olsun. Çoooook uzun yaşa ak saçlı nine ol. Kocaman öpüyorum seni.

Annemm benim canımm çok teşekkürler.Yollarım bir ara sana bu odun adamı:D:Dsenin marangozluğun iyidir:D:Daman ya erkek işte ne yapim:D:Seninde yeni yaşın kutlu olsun annem inş beraber nine oluruz.D:D

Geri