Başaranlar Termal Otel nerede

Başaranlar Termal Otel nerede
Başaranlar Termal Otel

Otel Bilgileri: Otel Başaranlar Termal Afyon'a yalnızca 20 km, mesafede yer almakta olup, Frigyalılardan bugüne şifa dağıtmakta olan topraklar üzerine kurulmuştur.


Başaranlar Termal Otel Daireleri, 2 yatak odası 1 salon şeklinde dizayn edilmiş. Otel'in Yatak odasının birinde bir frenc-bed yatak, diğer yatak odasında ise iki adet tek kişilik yatak mevcut olup Daireleri ise yerden ısıtma sistemiyle ısıtılmaktadır.

Otel Başaranlar Termal 4,5 tonluk su kapasitesine sahip, 2 metre çapında, 1,10 metre derinliğinde havuzları mevcuttur.


Salonunda modern koltuk takımı ve yemek odası takımı mevcut olup Afyon televizyonu merkezi uydu sistemi ve merkezi ev sinama sistemine sahiptir.

Başaranlar Termal Otel apart olan odalarının mutfağında normal bir aileye servis yapabilecek şekilde hazırlanmıştır.

Eski tunç çağından bu yana şifa dağıtmakta olan Gazlıgöl’ün Termal çamuru doğal bir güzellik iksiridir.

Başaranlar Termal Otel Kullanmış oldugu kaplıca suyunun sağlık bakanlıgı tarafından analizleri yapılmış ve izin belgeleri alinmistir. Başaranlar Termal Otel'in şifa dağıtan sularının içilmesi durumunda, karaciğer, safrakesesi, mide ağrılarına, mesane yolları, böbrek taşları safra kesesi taşları düşürülmesinde ve cilt hastalıklarına üstün etkileriyle şifa sağlar. Ayrıca damar sertliğinin giderilmesine ve kalbin rahat çalışmasına olumlu etkileri yanında tansiyon düşürücü özelliğide vardır.

Otel Başaranlar Termal Kafe, restorant, Basketbol Sahası ve Çocuk Oyun Alanları ile siz misafirlerine hizmet vermektedir.

Adres : / Gazligol / Afyon
 
Üst