1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

başarısız insan

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

*KÜÇÜK ŞEYLERİ DERT EDENLER....
    *KUSURSUZ OLAMAYACAĞINI KABULLENMEYENELER...

*OLUMSUZ DÜŞÜNCE KARTOPUNU ÇIĞ GİBİ BÜYÜTENLER...

*HAYATALARI BİLGİ TOPLAMAKLA GECENLER...

*SABIRSIZLAR..

*GERCEĞİ KABUL ETMEK İSTEMEYENLER..

*GÜLÜMSEMEYENLER...

*KENDİLERİNE ZAMAN AYIRAMAYANLAR...

*İŞE MUHATABINI ANLAMAYA CALIŞARAK BAŞLAMAYANLAR...

*İYİ BİR DİNLEYİCİ OLAMAYANLAR..

*TENKİT İSTEĞİNİ BASTIRAMAYANLAR....

*ÖĞRENME ZAHMETİNE KATLANAMAYANLAR....

*ERKEN KALKMAYA ALIŞMAYANLAR,SEHER VAKTİNİ UYUYARAK GEÇİRENLER...

*İNATÇILAR....

*PLANLARINDA ESNEK OLMAYANLAR....

*MASUMİYETİ DEĞİL,GÜÇLÜLÜĞÜ GÖRMEYE ÇALIŞANLAR..

*OKUMA ALIŞKANLIĞINI KAYBEDENLER...

*ÖFKESİNİ YENEMEYENLER....

*''BUDA GECER YAHU''DİYEMEYENLER....

*İRADESİNE HAKİM OLAMAYANLAR....

*HERKESİN ONAYINI ALMAYA ÇALIŞANLAR.....

*AYNI ANDA BİR KAÇ ŞEY YAPMAYA ÇALIŞANLAR....

*KARMAŞANIN ORTASINDAKİ SÜKÜNET NOKTASINI BULAMAYANLAR....

BÖYLE İNSANLAR BAŞARILI OLAMAZLAR.........

başarısız insan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Başarılı insan - Başarısız insan...

...Başarılı insan - Başarısız insan...

Başarız bir insan; 1. Mutsuzum, her şey kötü gidiyor, der. Kimse beni anlamıyor, der. 2. Önüne getirilen bir iş karşısında net bir tavır sergileyemez: olabilir, belki, bakalım gibi her anlama gelebilecek laflar söyler. 3. Kendisinin ya da sorumluluğunu taşıdığı yakınlarının gelişimine katkı sağlayacak bir etkinlik için ayrılacak vakti yoktur. Zaman ayıramam, der. 4. Saplantıları...
  2. başarısız çocuk yoktur

başarısız çocuk yoktur

Okul başarısı, öğrencilerin devam ettiği okul, sınıf ve derslerine göre belirlenen sonuçlara ulaşılıp ulaşılmadığını gösteren verilerle ölçülüyor. Aileler tarafından başarı belirtisi olarak çocuğun sadece ders notları ölçü alınmamalı; bilgi ve beceri, ilgi, saygı, ahlaki güzellikleri gibi kişisel özellikleri ve davranışlarındaki gelişimler de dikkate alınmalı. Eğer başarısızlıktan söz...
  3. Sunset'in Başarısı

Sunset'in Başarısı

Malezya Kralı Zeynel Abidin’den Yeni Zelanda Başbakanı Helen Clark’a, ABD’nin Cumhuriyetçi başkan adayı John McCain’e kadar çok önemli konuklar ağırlayan Sunset, 15’inci yılına giriyor. Başarısının sırrını "İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Bu güzelliğe ihanet edemezdim" diye açıklayan Barış Tansever, Sunset’i sattığı yönündeki söylentileri de yalanladı. TÜRKİYE’de...
  4. Eğitim Sistemi Neden Başarısız?

Eğitim Sistemi Neden Başarısız?

Son ÖSS sınavı sonuçlarından sonra yine eğitimde SOS alarmları çalarken "bu eğitim sisteminde sorun var", "ne olacak bu hal" gibi çeşitli tonlarda ve şekillerde tartışmalar yaşandı. Hemen hemen her sene yaşadığımız artık klasikleşmiş bu sahnelerden sonra artık önümüzdeki yıllarda da bu utanç tablolarının yaşanmaması için yapılması gerekenler ciddi bir şekilde masaya...
  5. Görme engelli Yusuf'un başarısı....

Görme engelli Yusuf'un başarısı....

engellilerin başarıları görme engellilerin başarıları engelli bireylerin başarısı engelli Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, doğuştan görme engelli Muhammet Yusuf Sarıgöz, Öğrenci Seçme Sınavında (ÖSS) yabancı dil puan türünde aldığı 336.534 puanla Türkiye 25. oldu. Hacettepe Üniversitesinde İngiliz dili eğitimi almak isteyen Sarıgöz, altınla ödüllendirildi. Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü...

Sayfayı Paylaş