1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

basel sehri

Konu, 'İsviçre Melekleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

basel sehri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almanyanin güzel sehri Heidelberg...

Almanyanin güzel sehri Heidelberg...

almanyanın en güzel şehri almanyanın önemli yerleri güzel yerleri ünlü en Heidelberg, Almanya'nın eski üniversitesinin bulunduğu şehirdir. Heidelberg Üniversitesi1386 yılında kurulmuştur. Şehri ikiye bölen Neckar nehri ve sarayı ile birlikte tablo güzelliğinde olan kent aynı zamanda Almanya'nın en romantik kenti (Wege der Romantik) diye de anılmaktadır. Bugün şehir nüfusunun çoğunluğunu...
  2. Sertab Erener - Satilik Kalpler Sehri

Sertab Erener - Satilik Kalpler Sehri

Sen yenilmez kahraman vazgeçilmezdin Bir kız çocuğu kadar saf inandım sana Gözlerin silah gülüşün kurşun İlk göz ağrım son nefesim diye yemin ettim Satılık kalpler şehrinde Kandım bir aşk masalına Satılık kalpler şehrinde Çaldırdım kalbimi bir vefasıza Aradım ikinci el tezgahlarında Satılık kalpler şehrinde Sen ki benim ilk hatam hayal kırıklığım Herkesin hikayesi aynıymış anladım...
  3. isvicre basel sehrinden manzaralar

isvicre basel sehrinden manzaralar

isvicre basel basel isviçre isviçre şehri resimleri
  4. Tel sehriye pilavi

Tel sehriye pilavi

tel sehriye pilavi sehriye pilavi tel sehriye pilavi tarifi resimli tarif konulari burada meleklerim Merhaba melekler, Sizlerle daha az once pisirdigim, tel sehriye pilavi tarifimi paylasmak istedim, hergun farkli yemek yapmak zorunda oldugum icin, bu konuda cogu zaman sikinti cekiyorum, acaba bugun ne pisirsem derdi benim icin hep var, sabah uyandigim anda kafamda planlamaya basliyorum ki...

Sayfayı Paylaş