baska yer bulamamıs konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baska dua bilmezmisin

baska dua bilmezmisin

BAŞKA DUÂ BİLMEZ MİSİN? Bir şahıs, Harem-i Şerîfin kapısında, Ey doğrulara yardım eden, haramlardan kaçınanları koruyan Allâhım!.. diyerek hep aynı duâyı okuyordu. Ona, Sen başka duâ bilmez misin? dediler. O şöyle açıkladı, bu duâyı tekrar etme sebebini: Ben Beyt-i Şerîfi tavâf ederken ayağıma takılan bir şeyi eğilip aldım. Bir de baktım ki, içinde bin altın bulunan bir kese. Şeytanımla...
  2. Senden baska yar bilmem

Senden baska yar bilmem

senden baþka yar bilmem ömür boyu gözüme bak de yeter bakarým baþým gözüm üstüne ister aþk denizine ister hicran gölüne ak de yeter akarým baþým gözüm üstüne yýlda bir olsa bile seviyorum de hele senden gelmiþse eðer sefadýr bana çile yalnýz kalbimi deðil koca dünyayý yak de yeter yakarým baþým gözüm üstüne yeterki sen bekle de hiç kalýr sabýr taþý küçük bir umut bile olur gönül...
  3. Bunlar baska sözler ya

Bunlar baska sözler ya

başka sözler HiçKimse ßeni HayaTından Tamamen SiLemez...iziM KaLır Ya Yüreğinde Yada ßedeninde...Yüreğin YoKsa Rahat oL..iziM ßedeninde!!!.. Sen nefes aldigin surece,,, Ruhun bu dunyayi terk etmedigi muddetce Benim her aldigim soluk her yasadigim dakikada.. Her aklima geldigin anda,, HiC BiR ZaMaN uNuTMa Nefretim SaNa,,!! Belki uNuTMaZSiN aMa aLiSirSiN DiYoRLaR.. aLiSmaK UnUTMaKTaN...

Sayfayı Paylaş