1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Battı balık :D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Battı balık :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. berrrrr bat sözler

berrrrr bat sözler

batıcı sözler Geri tepmesiz tüfekler geri teperler. Avcı boy çukurunu asla senden daha cesur biri ile paylaşma. Asla unutma ki silahın en düşük fiyat veren firma tarafından yapılmıştır. Eğer hücumun iyi gidiyorsa, pusuya düşmüşsündür. Bütün beş saniyelik el bombası fünyeleri üç saniyeliktir. Mevziden daha ilerde isen, dost topçunun daha yakına ateş edeceğini unutma. Kolay yol her...
  2. Batı Şeria

Batı Şeria

Batı Şeria Coğrafi Verileri Konum: Orta Doğu'da, Ürdün'ün batısında yer alır. Coğrafi konumu: 32 00 Kuzey enlemi, 35 15 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Orta Doğu Yüzölçümü: 5,860 km² Sınırları: toplam: 404 km Sınır komşuları: İsrail 307 km, Ürdün 97 km Sahil şeridi: 0 km (kara ile çevrili) İklimi: Ilıman. Deniz seviyesinden yüksekliği: en alçak noktası: Ölü Deniz 408 m en yüksek noktası:...
  3. Balık

Balık

Balıkları ırmak ya da denizden çıkarmak ganimetle, Canlı ve taze balık bakire kadınla, suda balık avlamak sevinçli haberle, taze balık avlamak hayır ve fayda, küçük ve çok balık avlamak elden çabuk çıkacak dünyalıkla, ölmüş deniz balığı ham hayallerle taabir edilir. Bulanık suda ve kuyudan balık avlamak üzüntü ve günaha, Su üzerinde çalışan kimsenin yatağında balık görmesi suda boğulmasına,...
  4. Rüstem Batum kimdir

Rüstem Batum kimdir

rüstem batum öldü mü rüstem batum kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve özet geçmişi burada arkadaşlar. Tiyatro oyuncusu ve gazeteci Rüstem Batum hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler. Rüstem Batum 1952 yılında İstanbul'da doğdu. Saint Joseph Lisesi'ni 1971'de bitirdi. Bükreş'te iki yıl siyasal bilgiler eğitimi gördü. Institut des Arts de Diffussion'da dört yıl...
  5. balıklar

balıklar

akvaryumda bitki neden canlıdır

Sayfayı Paylaş