Bayan smokin modelleri isteyen gelsin kızlar

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bayan smokin modelleri isteyen gelsin kızlar
Bayan Smokin Modelleri - Bayanlar için tasarlanmış en güzel bayan smokin örnekleri
Bayanlara smokinin çok fazla yakıştığını düşünmüyorum aslında Moda bölümümüzden sizlere efil efil elbiseleri verdikten sonra ne bileyim ceketin ve smokinin kusursuz şekilde erkeklere yakıştığını düşünüyorum.

Tabiki bu Smokin modelini almak ve kullanmak sizin için zorunluluk ise Ankara'da bulunan ve bu linkten ulaşabileceğiniz, aşağıda da görselleri bu kişinin sitesinden aldığımız, harika güzel smokin modelleri var yok değil.

[photo="large"]984[/photo]
Smokin modellerine tamda ihtiyacınız var ise yukarıdaki adres ile irtibata geçerek bu modellerden kendinize edinebilir ve satın da alabilirsiniz. İletişim linkinde ilgili kişinin bilgilerini de sizlere hemen aşağıdaki şekilden vermek istiyorum. Dileyen arkadaşlarımız bu bilgiler ile smokinleri rahatlıkla edinebilir. Ayrıntılı bilgiler şu şekilde devam ediyor.
[photo="large"]985[/photo] Adres :
Harbiye Cumhuriyet Cad. No: 163/A Nişantaşı / İstanbul
Telefon :
0 212 225 97 83 - 0212 343 90 98
E-Posta :
iskendersmokin@hotmail.com

Tatil günleri, bayramlar ve akşam 20:00 den sonra ulaşmak için telefonumuz:
0536 339 01 81 (Levon KORDONCİYAN)

Aşağıda galerisi oluşturulan görseller kaynak

Resimlerin galerisi için lütfen aşağıdaki küçük görsellere tıklayın ve galerimizde rahatlıkla gezin.
[photo="small"]981[/photo] [photo="small"]982[/photo] [photo="small"]983[/photo] [photo="small"]984[/photo] [photo="small"]985[/photo] [photo="small"]986[/photo] [photo="small"]987[/photo] [photo="small"]988[/photo] [photo="small"]988[/photo] [photo="small"]989[/photo]

Geri