Etiketler:
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

bayanlar buraya erkeklerde

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bayanlar buraya erkeklerde

dıyecek bısey yok;)
    emegıene saglık..
    acı gercekler...

bayanlar buraya erkeklerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayanlar light erkek sevmiyor!

bayanlar light erkek sevmiyor!

Almanya’da yapılan bir ankete göre, genç kadınlar “light” erkekleri sevmiyor. Marie Claire dergisinin TNS Emnid Araştırma Enstitüsü’ne yaptırdığı ankete 1000 kadın katıldı. 14 ila 29 yaşlarındaki kadınların yüzde 70’i, erkeklerin, ailelerini geçindirecek durumda olması gerektiğini savunurken, sadece yüzde 28’i yemek yapabilen bir erkeği, otomobil lastiği değiştirebilen ve çim biçebilen bir...
  2. Bayanlar söylüyor,Erkekler cevabı yapıştırıyor.Mutlaka okuyun!!!

Bayanlar söylüyor,Erkekler cevabı yapıştırıyor.Mutlaka okuyun!!!

Bayanlar ustunluklerini yazmislar... Erkeklerde parantez icinde cevaplarini eklemisler... 1- Sigaradan sararmis biyiklarimiz yok... (Valla ben de biyiksizim. Cevremdeki erkeklerin cogu biyiksiz. Biyikli olanlarinda cogu sigara icmiyor...) 2- Arabamizin yolda patlayan lastigini degistirmeyi bilmesek de olur. (Arabalar hakkinda bilmediginiz yegane sey lastik degistirmek mi ???) 3 -...
  3. erkeklerden bütün bayanlara

erkeklerden bütün bayanlara

ERKEKLERDEN BÜTÜN BAYANLARA ♂ 8 hafta süren baş ağrıları baş ağrısı olamaz, bir doktora gidin. ♂ Alışveriş yapmak zevkli değildir ve asla da olmayacak. ♂ "Beni seviyor musun?" diye sormayın. Emin olun ki sevmesek yanınızda bir saniye bile durmayız. ♂ Bir probleminiz olduğunda bizden sorunu çözmek için yardım isteyin. Bizden sizinle aynı üzüntüyü çekmemizi beklemeyin, o...
  4. erkekler bayanlar arasındaki farkkkkkkk.....

erkekler bayanlar arasındaki farkkkkkkk.....

:fish::fish: bizi kontrol etmek zor:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  5. hamarat bayanlar buraya

hamarat bayanlar buraya

:yemek:bayanlar değişik pratik yemek ve pasta tariflerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş