Bayanların gözdesi Kareli gömlek elbise modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bayanların gözdesi Kareli gömlek elbise modelleri
gömlek elbise modelleri, elbise modelleri, Kareli gömlek elbiseler ile sizlerleyiz.

Senenin moda trendlerinden biri olan gömlek elbise modelleri, her mevsim olduğu kadar yaz sezonuna damga vuran detaylardan biri olarak yer almaya devam ediyor.

Her bayanın elbise dolabının demirbaş bir giysisi olan elbise modelleri, günlük ve özel gün için abiye modelleri ile sezonuna göre değişik renk, desen ve tasarımlardan oluşuyor.

Gömlek elbise modelleri adından da anlaşılacağı gibi görünüşü gömlek şeklin de olup elbise olarak giyilen bir giyim modelidir.

Gömlek elbise modelleri arasın da ise en çok tercih edilen kareli gömlek elbiseler özellikle genç bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilerek giyim stili olarak kullanılıyor.

Kış ayların da kalın opak bir çorap ile rahat bir şekil de giyebileceğiniz gömlek elbiseleri yaz ayların da ise çorapsız bir şekil de tercih edebilirsiniz.

Kareli gömlek elbiseler birçok giyim markasının koleksiyonların da yer alarak önümüzde ki sonbahar kış sezonunda da yer alacağının garantisini bizlere veriyor.

[img][5][1][900x1234].JPG
43b55e29-97a2-4a20-a1dd-51a23543bccc.JPG
4104_buyuk.JPG
70356-raw-cut-flannel-shirt-dress.JPG
721180-00.JPG
5402728166214_1_org_zoom.JPG
5402728166313_1_org_zoom.JPG
ev146-elbise-6503-15-B.JPG
kareli_gomlek_elbise_pretty_mark.JPG
Mango-Fall-2014-Catalog_1.JPG

Kıştan beri fena takığım ekoseli giysilere. Vallhi hem kışlık hemde yazlık kıyafetlerim hep ekoseli ve kareli. Kışın kışlık gömlek almıştım yazında kareli elbise aldım bir tanede yazlık gömlek. Şimdi omuzu açık kareli gömlekleri gözüme kestirdim bir tane de ondan alıcam. Seviyorum ya böyle kareli giysileri daha cici gösteriyor beni :D

çok fazla kareli giysileri sevmiyorum ama gömlek elbiselerde gayet güzel duruyor ekose desenleri...bu yılın bana göre en moda parçalarından biri gömlek elbiseler oldu kışın bende kullanıyorum yazın bazı modeller kısa olduğu için açık giyemiyorum ama kışın bu açıklığı kalın opak siyah bir çorapla tamamlayarak giyiyorum gayette güzel oluyor alt kısma yarım bir bot modeli ile kombinliyorum

Geri