1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bayır gülü

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bayır gülü

çok manyak yaa...koptum valla..emegıne saglık

Bayır gülü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜlÜmse

GÜlÜmse

Düşman tarafından tutsak alınmıştım. Bulunduğum hücre kapkaranlıktı. Gösterilen kötü muamele ve kötü bakışlardan ertesi gün idam edileceğimi anlamıştım. Evet öldürüleceğimden kesinlikle emindim artık... Bu durum beni aşırı derecede asabî yaptı, çıldıracak gibi idim. Gözlerinden kaçan bir sigara bulabilirim amacıyla ceplerimi karıştırıyordum... Bir tane bulmuştum sonunda. Ama hiç...
  2. Bayır

Bayır

Bakınız; Yokuş.Rüyasında bayırdan aşağıya inen kişi işte güçlükle karşılaşır. Koşarak indiğini gören kişi de toplumdaki yerini kaybeder. Rüyada bir bayıra tırmandığını gören kişi de kendi gayretiyle yükselir ve hatta başa geçer.
  3. Gül

Gül

(Rosa / Damaszener Rose / Hundsrose / Rose / Damask rose / Dorgrose herbrose / Rosaceae / Rosier) Mayis-haziran aylari arasinda, pembe, beyazimsi, sari, kirmizi renkli çiçekler açan, güzel kokulu çok senelik, çalimsi ve dikenli bir bitki. Gövdeleri silindir biçimli, yesilimsi, esmer renkli, çok dalli ve dallar sik dikenlidir. Dikenlerin uçlari kivrik ve genellikle kirmizi renktedir. Yapraklar...
  4. Güle güle gülün

Güle güle gülün

Mekanın güzel melekleri gülmek size yakışıyor...Hadi bakalım gülmeye hazır mısınız?:huhe:

Sayfayı Paylaş