bayramda ne yapıyorsun:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şimdi nerdesin ? Ne yapıyorsun ?

Şimdi nerdesin ? Ne yapıyorsun ?

ne yapıyorsun mesajları Şimdi nerde Ne yapıyorsun ?? Ayrılık diye bir şey yok.Bu bizim yalanımız.Sevmek var aslında beklemek var. Şimdi neredesin? Ne yapıyorsun? Şimdi neredesin? Ne yapıyorsun? Güneş çoktan doğdu.Uyanmış olmalısın. Saçlarını tararken beni hatırladın değil mi?Öyleyse ayrılmadık.Sadece özlemliyiz ve bekliyoruz. Zamanı hatırlatan her şeyden nefret ediyorum.Önce...
  2. neden bunları yapıyor

neden bunları yapıyor

ben lise 1 e gidiyorum aynı sınıfta oldugumuz çocuk bana ilk dönemkinden farklı davranıyo beni gıcık ediyo sonra gülüyo saçma sapan konular açıyo kaç kez gözgöze geliyoruz bana bakıyo benle ugraşmıyodu ugraşmaya başladı bunları neden yapıyor sizce
  3. 23 Nisanda Neden Bayram Yapıyoruz

23 Nisanda Neden Bayram Yapıyoruz

23 Nisanda Neden Bayram Yapıyoruz sizce neden yapıyoruz arkadaşlar bu soruma cevap verecek olan var mı
  4. Neden düşük yapıyorum?

Neden düşük yapıyorum?

düşük nedir,düşük nedenleri,düşük sebepleri,sık düşüklerin nedenleri,düşüğün tedavisi,düşük hakkında bilgiler Gebelik olduğunu öğrenen anne adayları için en büyük endişelerden biridir düşük. Çevremizde yaşayanlardan pek çok şey duyulmuştur.Bunları duydukça endişelenmemiz daha da artar.Bu psikolojimizide etkiler.Bazen bu düşükleri önlememiz mümkün olmuyor. Gebeliklerdeki düşüklerin...

Sayfayı Paylaş