BebeĞİm Gel Artik

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
BebeĞİm Gel Artik
gel artık bebeğim bebeğim gel artık

Meleklerim benim de bebeğim olmuyor,çok uzun bir bekleyişteyim inşallah en kısa zamanda bebeğime kavuşurum.

resimblogu_Unutulmayanlar-hurriyet_gazetesi_2.jpg

içim yanıyor içim
bu hayat ne biçim
kaç yıl oldu gelmedin
gelsene artık bebeciğim​

Son düzenleme:
Ce: BebeĞİm Gel Artik

canım benim sakın ama sakın umudunuzu yitirmeyin.insanı en son terkeden şey umut olmalı..doktora göründünüzmü sonuçlar ne çıktı bulmuyorum ama Allah öyle büyükki doktorların bile bazen umudunu kaybettiği kişilerin çocukları olduğunu duydum ben..yüce rabbim en kısa zamanda sen ve senin gibi bebiş isteyenlerin dualarını kabul eder inşallah..herşeyin hayırlısı canım ...yeni yılda tüm bebiş isteyen arkadaşlarıma minik melekler diliyorum Allah gönlünüze göre versin canım(amin)

çıkmamış candan umut kesilmez rabbim o kadar büyüktür ki ona açılan elleri hiç bir zaman boş çevirmez ama zamanı vardır sen rabbimden iste ve inan ki zamanı geldiğinde bebişini kucağına alacaksın.
ve şunuda unutma senin gibi babiş hayali kuran bir çok insan var ve bunlardan bazıları umutlarını tam kesecekken bir mucizeyle karşılaşıyor dilerim ki sende o mucizelerin insanı olursun en kısa zamanda :amen:

Çİtos Canim Umarim En Kisa Zamanda BebİŞİnİz Olur.. Doktora Falan Gİttİnİzİ. Bİzİm De Olmuoo BebİŞİmİz. Ama Ben Daha 1,5 Yillik Evlİyİm.allahim İsteyen Herkese Versİn Herkese Oo Annelİk Babalik Duygusunu Tatdirsin... Offffff Offf :(:(

Canim benim yeni yil icin sana en büyük dilegim bir BEBEGININ olmasi canimmm...
Allahdan umut kesilmez canim, dualarim herzaman seninle olacak....

arkadaşım bu durumuna çok üzüldüm ama ALLAH dan ümit kesilmez.benim eltiminde bebegi olmuyordu ameliyat oldu 2 kere tüp bebek denemesi yine olmadı artık bütün ümidini kaybetti ve 18 yıl ugraştı tedavilerle ve artık evlatlık almayı düşünüyorlardı ve eltim hiç tedavi görmedigi halde bir mucize oldu ve hamile kaldı artık o kadar ümüdini yitirmişki menopoza girdim sanmış ve doktora gidiyor 4 aylık hamile oldugu söyleniyor dünyalar onun oluyor.diyecegim şu sakın ne olursa olsun ümidini kaybetme herşeyin zamanı var ALLAH dan ümit kesilmez umarım en yakın zamanda bebegini sende alırsın kucagına

Meleklerim sağolun yanımda olduğunuz için evet tüp bebek yaptım lapraskopi oldum yinede olmadı tüplerim kanallarım tıkalı yapışıklıkta var ve yumurta rezervinde azalma var normal yolla olmayacağını doktorlar söylüyo anca tüp bebek diyolar yaza bir daha deniyecem inşallah olur sizin gibi iyi insanların yanımda olması inanın bana beni çok mutlu ediyor gerçekten hepinizi öpüyorum allah kimin gönlünde ne arzusu varsa versin sizi çok seviyorum meleklerim

BİRTANEM, Rabbim dualarını ve senin için ettiğimiz duaları kabul etsin ve nur topu gibi çocukların olsun canım benim.Tüp bebek
angel35.jpg
yöntemini denediniz mi?

canım benim. dualarım seninle canım ne desem özlemin azalmıcak bu yüzden senin için hem bebek hemde sabır diliycem bi tanem. üzmemeya çalış kendini.

Geri