Bebeğiniz için yaratıcı fikirler..

M

Misafir

Forum Okuru
Bebeğiniz için yaratıcı fikirler..
Bebeğiniz için yaratıcı fikirler...
hob0051.jpg
Bebeğinizin aynı zamanda değişik açılardan siyah beyaz filme çekilmiş profil resimlerinden oluşmuş böyle sanatsal bir çalışma zaman geçtikce ve bebeğiniz büyüyüp kocaman bir delikanlı veya güzeller güzeli bir genç kız olunca bile odasının değişmeyen demir başlarından olacaktır. Bence böyle bir tablo her bebeğin hakkı. Bu hatıra panosu ile unutmak istemediğiniz anların resimlerini özel notlarınızı muhafaza edebilirsiniz. Gerekli malzemeler karton mukavva, kumaş, kurdele, raptiye, makas, tel zımba ve yapıştırıcı.

Sert bir karton mukavva üzerine bir kat elyaf koyup sabitlendikten sonra odanıza uyan, dilediğiniz renk bir kumaş ile arka yüzünden zımbalamak suretiyle gerilerek kumaş sabitlenir. İki renk kurdele ile de düşey ve dikey çizgiler oluşturularak kesişme noktalarından raptiyelenir. Temiz bir işçilik olmasını istiyorsanız arka yüzeyini de kapatmalısınız. Ön karton boyutunun her kenarından ikişer santim daha kısa olmak üzere aynı teknikle fakat bu sefer arasına elyaf koymadan kir göstermemesi için tercihen koyu bir renkle kaplanmış kartonunuzu diğerine tersinden yapıştırın. Duvara asmak içinde kalın bir kurdele kullanın.
 
AskinAy

AskinAy

Yeni Üye
Üye
Cevap: Bebeğiniz için yaratıcı fikirler..

Ozellıklede sıyah-beyaz olusu guzel bır bıkır aslında gelecegı ıcın gecmısın hatırası adına benımde dugun resımlermden bırı sıyah-beyaz
 

Benzer İçerikler

Üst