Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebek Asklık Modeli

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Harika bir bebek askılık modeli, umarım çok hoşunuza gidecektir.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bebek Asklık Modeli
    çok güzelmişşş canım emeğine sağlık

Bebek Asklık Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek bere modeli yapımı

bebek bere modeli yapımı

bebek bere modelleri bebek beresi yapılışı beresi bere yapımı modelleri ve yapılışı Malzeme: 3 no şiş ve uygun iplik. Lütfen ilmek sayılarını kendi örgü tarzınıza göre ayarlayın.(daha az yada daha çok olabilir.) Yapılışı: 60 ilmek başlayın. düz örgü ile beyaz iple 12 sıra örün. lila ipe geçin. 6 sıra örün tekrar beyaz ipe geçin. bu şekilde 6 sıra 6 sıra devam ederek çizgileri oluşturacağız....
  2. Birkaç bebek yeleği modeli

Birkaç bebek yeleği modeli

bebek yeleyi bebek yeleyı çocuk yeleyi çocuk yeleyı modelı
  3. Bebeklere özel modeller

Bebeklere özel modeller

bebek odası modelleri Hayatın kime ne süpriz yapacağı hiç bilinmiyor meleklerim.Bu süprizlerin başındada bebek geliyor o nedenle.Anneler anne adayları bu takımlara bakmanızı rica ediyorum.Çünkü beğeneceğiniz şeyler var buyrun... ÖNCE BEBEK ODALARI.. BUNLARDA BEBEĞİMİZİN ODASINI SÜSLEYECEKLER......
  4. Asimetrik Bebek Yeleği Modeli

Asimetrik Bebek Yeleği Modeli

Asimetrik Bebek Yeleği Modeli - Asimetrik Bebek Yeleği Örneği. Kızlar ben Asimetrik Bebek Yeleği Modeli arıyorum sizden kendi bebekleriniz için ördüğünüz asimetrik modelleri bekliyorum.
  5. Bebek araba modelleri

Bebek araba modelleri

bebek arabası modelleri, pratik bebek arabaları, puset modelleri Doğumdan sonra bebeğinizin konforu ve rahatlığı en önemli detaylardan biridir. Onun sağlıklı bir gelişimi için güzel havalar da minik bebeğinizi dışarı çıkarmalı ve temiz hava almasını sağlamalısınız. Bunun yanın da anneler tek başlarına yada eşiyle birlikte dışarı çıktıkların da onların da rahatlığını sağlayacak bebek arabasına...

Sayfayı Paylaş