Bebek Konuşursa?? girin süper hikaye... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hikaye

hikaye

Çarpıcı, kalıcı etkisi olan söz ve nasihate; ince yaratılışlı, derinliği olan insana delalet eder.
  2. Bebekler Konuşursa....:)

Bebekler Konuşursa....:)

ayyy burda sema yerne birgül dese
  3. Süper bi hikaye !

Süper bi hikaye !

LİSE 1.SINIF Ingilizce dersinde yanimda bir kiz oturuyordu onun için "benim en iyi arkadasim" diyordum.. ama ben onun ipek gibi saçlarina bakip onun benim olmasini istiyordum.. ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalkti ve geçen gün sinifta olmadigi için o günün notlarini istedi ona notlari verirken bana tesekkür etti ve yanagimdan öptü....
  4. Bebeğimle konuşurken nasıl bir dil kullanmalıyım??

Bebeğimle konuşurken nasıl bir dil kullanmalıyım??

Bazı çocuklar çok geç konuşmaya başlar, bazıları erkenden bülbül gibi şakır. Bu dönemlerde kelimeleri tam çıkaramadıkları için bebekçe bir şeyler anlatmaya gayret ederler. Ebeveynler ise bebeklerine karşı hissettikleri sevgiyi ifade ederken onlarla bebek gibi konuşmayı yeğler. Ancak uzmanlar, bunun doğru olmadığını söylüyor. Ebeveynler bebeklerine karşı hissettikleri sevgiyi ifade...
  5. Bebeklerimiz ne zaman konuşur?

Bebeklerimiz ne zaman konuşur?

bebeklerde konuşma,bebeklerde konuşma yaşı,bebeklerde konuşma problemi,bebeklerde konuşma gelişimi,bebeklerd ekonuşma dönemi ÇOCUKLAR NE ZAMAN KONUŞUR Yeni anne ve babaların aklında, bebekleri biraz büyüdüklerinde ne zaman konuşacakları sorusu yer eder. İşte bebeklerin konuşmaya başlama süresi, bebekler kaç aylıkken konuşur cevabı… 7. 10. Ayında tekrarlanan iki heceli sesleri...

Sayfayı Paylaş