Bebek özlemi çekiyorum bebeğim olsun anne olayım istiyorum ama olmuyor

B

bebeğim gelsin

Forum Okuru
Bebek özlemi çekiyorum bebeğim olsun anne olayım istiyorum ama olmuyor
selam hanımlar 3 yıllık evliyim 2 senedir korunmuyoruz ve bebeğimizin olmasını çok istiyoruz. Doktor aslında hiçbirşeyiniz yok sağlıklısınız dedi ama yinede olmuyor:( gebelik takvimi varmış sanırım bana bunla ilgili bilgi verirmisinis hangi günler hamile kalabilirim hamilelik takvimi bilgelirini buraya yazarsanız bende ona göre takip ederek hamile kalma şansımı belki artırabilirim şimdiden çok sağolun

Hayatım henüz yolun başındasın yani dert ediyorsun sıkıntıları var ama stres halindeki bir kadının hamile kalması gerçekten zordur. Öncelikle hayatından stresi çıkartman gerekiyor sana bu stresi ortadan kaldıracak tavsiyeler vereceğim.

Öncelikle bu yukarıdaki yazıları incele ve olağan akışına bırak her şeyi. Doktor ile birlikte bilimden yararlanacaksın hayatım. bu aşamada çok üzgün olma durumunu aşağıdaki yöntemler ile aşabilirsin.

Bebeği olmayan bir kadın olmak, birçok kadın için zor bir dönem olabilir. Bu dönemde, kadınların kendilerine olan güvenleri sarsılabilir ve kendilerine olan saygıları azalabilir. Ancak, bebeği olmayan kadınların da değerli ve özel olduğunu unutmayın.

Bebeği olmayan kadınları rahatlatacak birkaç öneri:

1. Kendinizi sevin: Bebeği olmayan bir kadın olmanın, sizi değersiz yapmadığını hatırlayın. Kendinizi sevin ve kendinizi özel ve değerli hissedin.
  2. Kendinizi işinize veya hobinize verin: Bebeği olmayan bir kadın olmak, sizi birçok şeye odaklanmaya teşvik edebilir. Kendinizi işinize veya hobinize verin ve kendinizi meşgul edin.
  3. Arkadaşlarınızla ve ailelerinizle iletişim kurun: Bebeği olmayan bir kadın olmak, yalnız hissetmenize neden olabilir. Bu nedenle, arkadaşlarınızla ve ailelerinizle iletişim kurmaya çalışın. Onların desteği ve sevgisi, sizi rahatlatacaktır.
  4. Kendinize zaman ayırın: Bebeği olmayan bir kadın olmak, sizi meşgul edebilir. Bu nedenle, kendinize zaman ayırmayı unutmayın. Kendinize zaman ayırın ve kendinizi dinleyin.
  5. Sağlıklı bir yaşam tarzına dikkat edin: Bebeği olmayan bir kadın olmak, sizi daha sağlıklı bir yaşam tarzına yönlendirebilir. Sağlıklı bir diyet ve düzenli egzersiz yapmaya çalışın. Bu, sizi fiziksel ve ruhsal olarak rahatlatacaktır.
Bebeği olmayan bir kadın olmak, zor bir dönem olabilir. Ancak, kendinizi sevin, kendinizi işinize veya hobinize verin, arkadaşlarınızla ve ailelerinizle iletişim kurun, kendinize zaman ayırın ve sağlıklı bir yaşam tarzına dikkat edin

Geri