Bebekler için çok şirin örgü panço modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bebekler için çok şirin örgü panço modelleri
Yetişkinler için de sonbahar ve kış aylarından itibaren yer alan örgü panço modelleri, kız bebekler için de oldukça şirin örnekler ile örgü modellerinin trendleri arasın da yer almaya devam ediyor.

Bağışıklık sistemi henüz yeterli olarak gelişmeyen bebekler, kış ayların da sık sık hastalanarak gribal enfeksiyon geçirirler. Bebeğinizi soğuk havalar da her zamankinden çok daha sıkı bir şekil de korumanız gerekiyor. Bunun için de örgü modellerine ihtiyaç duyarsınız. Özellikle kız bebekler için oldukça geniş bir örgü modelleri yer alıyor. Birbirinden şirin kız bebek örgü modelleri arasın da yer alan panço modelleri, boğazlı panço modelleri, kapşonlu panço modelleri ile birlikte daha farklı örneklerden oluşuyor.

Değişik örgü teknikleri ile uygulanan bebek pançoları, tercihe ve örneğe göre üzerine uygulanan farklı motiflerle daha şirin bir hale geliyor. Bebeklerin kıyafetinin üzerine giydirilen pançolar ile hem bebeğinizin kıyaftine şık bir kombin kazandıracak hemde onu soğuk havaya karşı koruma altına almış olacaksınız. Daha farklı bebek pançoları için burayı tıklayabilirsiniz.

bebek_orgu_panco_modelleri_2015-1.JPG
Bebek-Panço-Modelleri-2015-Örnekleri-44.JPG
Boğazlı-çiçekli-örgü-çocuk-şal-modeli.JPG
cc1.JPG
cok-sirin-yeni-sezon-panco-modeli.JPG
maxresdefault.JPG
orgu-bebek-panço-pelerin-modelleri-7.JPG
panco.JPG
panço-modelleri-40.JPG
panço-modelleri-50.JPG
Pembe-panço-ve-patik-modeli.JPG
TIG-İŞİ-COCUK-PANCOLARI-21.JPG
yandan-düğmeli-Bebek-Panço-Modelleri.JPG
zincirli-mor-pembe-renkli-el-yapımı-örgü-kız-çocuk-bebek-panço-modeli.JPG


KARE PANÇO MODELLERİ
 
Üst