1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Bebekler Peruk Takarsa...

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Bebekler Peruk Takarsa...

Ayyy kıyamam ben buna yaaa bekdadlu olmuşşş yaaaa.... Perukla aynı oyuncakk taşbebekler gibi olmuş..
    ayy ayyy bekdadluu yafttt
    emeğine sağlık canım

Bebekler Peruk Takarsa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peruk takan bebisler

Peruk takan bebisler

Allahim ne tatlilar dimi :)
  2. erkekler niçin kravat takar?

erkekler niçin kravat takar?

Takılar hariç üzerimizdeki her giysinin bir fonksiyonu vardır. Peki kravatın boğazı sıkmaktan başka fonksiyonu nedir? Her iki yakayı bir araya getirmekse düğme o işi görüyor. Düğmeleri örtüp giysimizi güzel ve renkli kılmaksa kadınlar niye takmıyor? Pek de kravat sever bir millet olmadığımız açıktır ama ister inanın, ister inanmayın kravatın ortaya çıkışında Türklerin de rolü var. 1660'da...
  3. Erkekler neden kravat takar?

Erkekler neden kravat takar?

kravat Erkekler neden kravat takar, ne şekilde takarlar, kim tarafından kabul edilmiştir konuları hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Erkeklerin çoğu kravat takmayı sevmez diye biliyorum ben. Ama mecbur özel yerlerde takmaları gerekiyor. Bakalım neden erkekler kravat takıyormuş. Takılar hariç üzerimizdeki her giysinin bir fonksiyonu vardır. Peki kravatın boğazı sıkmaktan başka...
  4. Peruk takmanın dinimizce hükümleri

Peruk takmanın dinimizce hükümleri

peruk takmak harammıdır,peruk takmak günahmıdır,peruk takmak caizmidir,peruk takmak helalmi harammı hakkında bilgiler Sual: Peruk takarak sokağa çıkmak uygun mu? CEVAP Tam İlmihal’de diyor ki: (Kadının, insan saçını, kendi saçı arasına örerek birleştirmeyip de, kendi saçına iplikle, bez şeritle bağlamasının ve hayvan kılları eklemenin haram olmadığı, (İbni Âbidin)de, (Hadika)da ve (Fetava-i...
  5. Peruk  takmak caizmi ?

Peruk takmak caizmi ?

İyi günler benim saçım çok kısa insan saçından imal edilen bir peruk aldım.Annem başkasının saçını takmak haram günah felan dedi. Ya bu işin aslı astarı nedir ? Niye peruk takmak haram olaki ?

Sayfayı Paylaş