Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebeklerinize mavi patik modeli

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bebeklerinize mavi patik modeli
    uyyy yerim onları ben çok tatlıllar rengide çok hoş...

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Bebeklerinize mavi patik modeli
    oyy allah'ım şunların güzelliğine bakk

Bebeklerinize mavi patik modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi Patik

Mavi Patik

''Erkekler aglamaz.'' ''Erkekler korkmaz.'' ''Erkekler kari gibi gülmez.'' Derken ortalik dul kadindan geçilmiyor. Zira zavalli erkekler genç yasta Hakk'in rahmetine kavusuyorlar. Siz hiç kapi komsusuna sabah kahvesine gidip karisini çekistiren erkek gördünüz mü? Fare görünce bagiran? ''Bu ara sinirlerim zayif'' deyip habire aglayan? Oysa onlar da kadinlarla ayni duygulara sahip olarak...
  2. Şemalı bebek patik modeli

Şemalı bebek patik modeli

düz patik modelleri şemalı bebek örgüleri patikmodeli bebek patiği yapılışı şemalı patikleri Aman bebişlerin o minik ayakları üşüyüp hasta olmasın diyerek sizlere minik bebeğiniz için çok hoş ve kullanışlı bebek patik modelini ve şemalı yapılışını sunuyorum Beden: 1-2 yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: ANCHOR "Anatolia" El Örgü İpliği (% 100 Akrillk)...
  3. 2011 Yepyeni Bebek Patik Modelleri

2011 Yepyeni Bebek Patik Modelleri

bebek patik modelleri patık modellerı 2011 patik modelleri 2011 örnekleri Birbirinden güzel ve şirin bebek patik modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.Bebişlerin o yumuk ayaklarına çok yakışacağına inandığım ve onları soğuklara karşı koruyup minicik ayaklarını sıcacık tutacak patik modelleriyle sizleri başbaşa bırakıyorum:)
  4. Bebek Patik Modelleri Burada

Bebek Patik Modelleri Burada

bebek patik modelleri örnekleri en güzel patik modelleri kız patikleri yapılışı hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Mininicik ayakları üşümesin bebeklerimizin o küçücük ayaklarını sarın sarmalayın anneleri :D:D kışa hazırlandığımız şu günlerde kışın bebeklerimizin ayakları üşümesin diyorsanız Bebek Patik modelleri burada melekler.Ayrıca Bebek Örgü modelleri ni formumuzda...
  5. Converse Bebek Patik Modelleri 2016

Converse Bebek Patik Modelleri 2016

Yetişkinler kadar miniklerin de ayağın da yer alan converse ayakkabıları anımsatan converse bebek patik modelleri kız ve erkek bebekler için farklı renk ve modeller ile yer almaya devam ediyor. Oldukça değişik ve şık duran converse patik modelleri ile ilgili yepyeni örnekleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş