Beğendiğin 3'lünü seç

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Beğendiğin 3'lünü seç
Alışverişe çıktığınız da bir mağazaya girersiniz.Kıyafetlere bakarken önce bir tane beğenirsiniz,sonra bir tane daha ve sonra bir tane daha derken ardı arkası kesilmez beğendiklerinizin.:):):)Elinizde askılarıyla beraber bir sürü kıyafetle kabine girersiniz.Deneye deneye elinize sadece 3 tane kalır.Sonra da başlarsınız tereddüt etmeye.Acaba hangisini alsam diye:)

Bakarsınız,kabine girer o 3 nü tekrar denersiniz.Ama malesef sadece 1 tane almanız gerek.Çünkü daha alacağınız bir çok şey vardır.3ünden birini seçmeye karar verirsiniz ama olamz.Doluya koysanız dolmaş boşa koysanız almaz hesabı düşünür durursunuz.İşte o düşünce her alışverişte karşınıza çıkar.Peki ne yapmalı?

Hemen söyleyeyimç.Tabi ki 3 nüde alıp o mağazadan bir an önce çıkmalı:DDiğer ihtiyaçlarınızıda bir daha ki alışverişe ertelemeniz gerekicek.Şimdi bende sizlere yan yan 3 er tane bir kaç kıyafet sunacağım.Bakalım sizin tercihiniz hangisi olacak.Kendi 3lünü seç:):):)

yazlik1-8284.jpg

yazlik2-9166.jpg

yazlik3-6618.jpg

yazlik4-3047.jpg

yazlik5-5545.jpg

yazlik6-8996.jpg

yazlik8-1122.jpg

yazlik9-3259.jpg

yazlik7-8217.jpg

yazlik11-1512.jpg

yazlik12-7790.jpg

yazlik10-9947.jpg

yazlik13-4123.jpg

yazlik14-8791.jpg

İşiniz kolay:DMağazada ki gibi saatlerce uğraşmaya gerek yok.Giy çıkar yapmadan tereddütte kalmadan kolayca seçim yapabileceksiniz.Keşke mağazalarda da böyle olsa.Yoksa bizim gözümüz doymaz kıyafete:):):)

Ben birleştirdim ki sizler tereddüt yaşamayın:D:D:DKötüyüm ben kötüyüm:D

Geri